Як включити або відключити термін дії пароля для локальних облікових записів в Windows 10

У Windows є функція, яка змушує користувача змінити пароль після закінчення певного рядок. За замовчуванням, якщо дана функція включена, пароль потрібно міняти через кожні 42 дня, ви ж можете змінити цей строк і задати кількість днів від 0 до 999. У сьогоднішній статті розглянемо як включити або відключити закінчення рядок пароля для певних локальних облікових записів в Windows 10 .

Щоб увімкнути або вимкнути цю функцію іншим користувачам вашого облікового запису повинен мати права адміністратора.

Включення або відключення терміну дії пароля для локальних облікових записів в “Локальні користувачі та групи”

Інструмент “Локальні користувачі та групи”, який ми будемо використовувати, є тільки в Windows 10 Pro, Enterprise і Education.

1.У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + r) напишіть lusrmgr.msc і натисніть Enter.

2.У лівій колонці виберіть «Користувачі», в правій колонці натисніть правою клавішею миші на користувача, якому потрібно ввімкнути або вимкнути термін дії пароля => з меню виберіть «Властивості».

3. Поставте або приберіть галочку з поля “Термін дії пароля не обмежений”. Як вже говорилося вище, якщо її прибрати – за замовчуванням, користувача кожні 42 дня буде просити змінити пароль. Натисніть “ОК” і закрийте вікно.

Включення або відключення терміну дії пароля для локальних облікових записів в командному рядку

Даний спосіб працює у всіх виданнях Windows 10.

1.Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один із способів – натиснути на меню «Пуск» правою клавішею миші і вибрати «Командний рядок (адміністратор) з меню.

2. Щоб певному користувачеві включити закінчення рядок пароля – введіть у командному рядку wmic UserAccount where Name = “ім’я користувача” set PasswordExpires = True замінивши ім’я користувача і натиснувши Enter. Наприклад, якщо вам потрібно включити закінчення рядок для користувача Sa – потрібно ввести команду wmic UserAccount where Name = “Sa” set PasswordExpires = True і натиснути Enter.

Щоб відключити закінчення рядок пароля певному користувачеві – потрібно ввести wmic UserAccount where Name = “ім’я користувача” set PasswordExpires = False замінивши ім’я користувача і натиснувши Enter. Наприклад, якщо вам потрібно відключити закінчення рядок для користувача Sa – потрібно ввести команду wmic UserAccount where Name = “Sa” set PasswordExpires = False і натиснути Enter.

Щоб відключити закінчення рядок пароля всім користувачам – введіть команду wmic UserAccount set PasswordExpires = False і натисніть клавішу Enter.

Після напису “Властивості успішно оновлені” закрийте командний рядок.

Ссылка на основную публикацию