Як включити апаратне прискорення на Віндовс 7

Для збільшення продуктивності комп’ютера досвідчені користувачі вже з давніх пір застосовують метод апаратного прискорення, який цілком працює і для Windows 7. Спосіб ефективно підвищує швидкість функціонування ПК в цілому, яке позитивно позначається на якості відео і аудіо відтворення.

Якщо у вас ще не є включеною оптимальне швидкодію системи, то для здійснення цієї процедури нижче представлено докладний посібник про те, як можна включити апаратне прискорення на операційній системі Віндовс 7.

Для чого це потрібно і які побічні наслідки?

Це застосування активації служить для певних цілей особливого забезпечення, що має назву серед фахівців «апаратним», яке підвищує швидкість здійснення конкретних необхідних функцій.

Це актуально в основному для власників стаціонарних ПК або ноутбуків, оснащених потужним комплектуючих обладнанням, наприклад, графічним прискорювачем. У більшості користувачів навіть при наявності хорошої відеокарти продуктивність комп’ютера не дозволяє комфортно працювати з програмами, що володіють високими вимогами до графіку (яскравим прикладом таких додатків служать комп’ютерні відеоігри і програми для графічного редагування).

А потрібно лише включити апаратне прискорення і все запрацює без «гальм». Після процедури її активації навантаження на процесор не підвищиться, але збільшиться на інші комплектуючі ПК, наприклад, відео та звукову карту, систему охолодження. Тому настійно рекомендується після успішної реалізації поставлених завдань в високо вимогливому програмному забезпеченні знову деактивувати цю функцію, інакше термін служби обладнання значно знижується.

Основні ознаки відключеного апаратного прискорення

Відразу відзначимо, що за замовчуванням «Сімка» не працює на максимальній продуктивності. Також, крім зазначеного головної ознаки неактивності цієї функції в попередньому розділі цієї інструкції, т. Е. Повільної роботи ПК з високо-вимогливими додатками, її статус в Windows 7 є подивитися, слідуючи простим крокам наведеним нижче:

 1. Клікнути «Пуск» і від «Мій комп’ютер» викликати контекстне меню;
 2. Далі клацнути рядок «Властивості»;
 3. В відобразиться віконці увійти у вкладку «Система»;
 4. Потім проаналізувати зміст розділу «Оцінка». У разі відсутності цифрового значення оцінки, то потрібно зробити тестування;
 5. Якщо клікнути «оновити індекс продуктивності», то буде можна побачити поточний індекс графічної продуктивності (якщо він дуже малий, то найімовірніше мові драйверів для графічного прискорювача);
 6. Якщо є в комплекті з ПК диски з програмним забезпеченням його комплектуючого обладнання, то бажано скористатися і оновити драйвера за допомогою цих дисків, а в разі їх втрати потрібно завантажити програмне забезпечення з офіційного ресурсу виробника, наприклад, відеокарти.

Процедура активації апаратного прискорення

Основною передумовою неактивного статусу апаратного прискорення зазвичай буває відсутність актуальних версій ПЗ або некоректно встановлені драйвера для комплектуючих комп’ютера, а найчастіше для відеокарти. Щоб переконатися в цьому можна зробити наступне:

 1. Клікнути «Пуск» і знову викликати контекстне меню від «Мій комп’ютер»;
 2. В відобразиться меню клацнути по рядку «Властивості»;
 3. Далі перейти в розділ «Диспетчер пристроїв»;
 4. У разі якщо використовується стандартне програмне забезпечення, то воно не може в повній мірі розкрити весь наявний потенціал потужного устаткування.

Необхідно увійти в розділ «Відеоадаптери», де можливо зазначений «Стандартний VGA графічний адаптер»;

 1. За зображенні вище, можна зробити висновок про успішне визначенні обох наявних в комп’ютері пристроїв, але коли драйвера взагалі не інстальовані, то буде відображатися «Неопізнане 3D пристрій»;
 2. Для установки ПО потрібно лише від проблемного пристрою викликати контекстне меню і натиснути на “Оновити драйвера»;
 3. Далі або зробити установку з каталогу в ПК або з диска, або здійснити пошук в і інтернеті;

Після установки аналогічним способом необхідних драйверів для обладнання комп’ютера буде потрібно тільки активувати в панелі управління апаратне прискорення. Тепер Віндовс 7 завдяки актуальному програмного забезпечення зможе функціонувати значно краще і швидше.

Ссылка на основную публикацию