Як включити двоетапну авторизацію для Evernote


Як включити двоетапну авторизацію для Evernote

Більшість популярних сервісів додали можливість двоетапної авторизації для своїх користувачів. Ми вже розповідали вам про те як активувати цю функцію в Facebook і LinkedIn, а сьогодні черга дійшла і до популярного сервісу нотаток Evernote. Двухфакторная перевірка користувача дозволяє захистити аккуант від несанкціонованого доступу до даних зловмисниками. Додаткові заходи безпеки в сучасному інтернеті вже необхідність, тому кілька зайвих дій не повинні вас лякати.

Незалежно від того, постійний ви користувач Evernote або випадковий, активація подвійної перевірки зайвої явно не буде. До того ж включити функцію досить просто і це не займе багато времені.Для початку вам буде потрібно перейти на офіційний сайт Evernote і зайти в свій профіль використовуючи логін і пароль. Після авторизації клацніть по своєму імені в правому верхньому куті вікна браузера. У випадаючому меню ви знайдете посилання «Налаштування аккуанта» – перейдіть по ній.У розділі «Налаштування аккуанта» знайдіть кнопку «Безпека» з лівого боку інтерфейсу і натисніть на неї. У вкладці «Безпека» буде посилання на активацію двоетапної авторизації. Натисніть на неї щоб активувати функцію.

Перед вашими очима постане вікно, яке розповідає в перевагах двухфакторной авторизації. Можете не читати вміст і просто натиснути кнопку «Далі».

Система попросить вас підтвердити вашу електронну адресу. Тут важливо використовувати той же e-mail що і при реєстрації аккуанта і мати до нього доступ.

Натисніть кнопку відправити лист з підтвердженням. Протягом деякого часу вам на пошту має прийти повідомлення з кодом підтвердження операції. У більшості випадків лист приходить миттєво.

Після того як повідомлення прийде на Вашу електронну адресу, скопіюйте код і вставте в спеціальну форму як на малюнку або просто натисніть на кнопку «Підтвердити електронну адресу» в тілі листа.

Тепер ви можете ввести свій номер мобільного телефону і натиснути на кнопку «Продовжити». Цікавою особливістю двоетапної авторизації в

Evernote є підтримка номерів Google Voice. Через кілька хвилин на ваш номер прийде смс з кодом підтвердження. Введіть в спеціальне вікно код підтвердження і натисніть кнопку «Продовжити». Після цього система запропонує вам ввести номер резервного телефону. Його введення не є обов’язковим, але в разі втрати доступу до основного номеру, підстраховка не завадить.

Ще однією особливістю Evernote вважається підтримка спеціального сервісу Google Authenticator, який доступний для користувачів пристроїв на iOS, Android і Blackberry. Встановивши спеціальний додаток на свій девайс, ви зможете підключити двухфакторную авторизацію до цього сервісу. Ця послуга також не є обов’язковою.

Ось власне і все! Тепер ви можете спати спокійно знаючи, що ваші замітки, фотографії та документи збережені в Evernote знаходяться в безпеці.

Ссылка на основную публикацию