Як включити двоетапну авторизацію на LinkedIn


Як включити двоетапну авторизацію на LinkedIn

Хвиля зломів і хакерських атак, змусили великі IT-компанії задуматися про безпеку даних користувача. За останні кілька місяців такі гіганти як Microsoft і Twitter додали двухфакторную щоб отримати облікових записів, що зберігаються в базі даних. Такий підхід дозволяє підвищити рівень безпеки аккуанта, так як крім пароля використовується згенерований код, вкрасти який хакери можуть тільки вдавшись до соціальної інженерії граючи на недосвідченість людини. Спеціальний код відправляється на ваш телефон за допомогою SMS-повідомлення або ви його отримуєте через спеціальну програму, наприклад – Google Authenticator.

Після злому бази даних, сервіс LinkedIn також пішов по шляху гігантів і включив функцію двухфакторной авторизації, щоб захистити користувачів від втрати конфіденційних даних. Сьогодні ми розповімо вам, як активувати цю функцію у себе в аккуанта.

Активуємо двоетапну авторизацію на LinkedIn

. Для початку увійдіть в свій аккуант в соціальній мережі LinkedIn і наведіть курсор миші на ваше ім’я. Перед вами з’явиться спливаюче вікно з профілем. Виберіть пункт Налаштування та Конфіденційність. 

. Далі в бічній панелі виберіть пункт Керування параметрами безпеки і натисніть на нього. 

. Цей пункт відповідає абсолютно за все настройки безпеки, включаючи безпечне з’єднання і активацію двухфакторной авторизації. Знайдіть рядок Включити двоетапну перевірку справжності і клацніть на неї. 

. З цього меню, ви зможете вибрати вашу країну проживання і додати свій контактний номер мобільного телефону. Згодом на вказаний вами номер будуть приходити коди активації. Після того як дані були введені, натисніть кнопку відправити.

. Протягом невеликого проміжку часу вам на телефон прийде код підтвердження, введіть його у відповідне вікно. Ця операція дозволить системі закріпити за вами телефонний номер для подальшої аутентифікації вашого облікового запису. 

. Тепер кожен раз проходячи процес авторизації, система буде просити вас ввести код відправлений вам на телефон.

Варто відзначити, що крім самого підтверджує коду, система LinkedIn буде посилати на вашу пошту повідомлення про вдалі і невдалі спроби входу в ваш профіль на сайт.

Це дійсно необхідно?

Так, дійсно! Якщо ви зберігаєте важливі дані, особисті фотографії або робочі документи в різних інтернет-сервісах, то двухфакторная авторизація необхідна! Такий підхід забезпечить ваш обліковий запис від злому в більшості випадків. Сьогодні найбільш популярні онлайн-сервіси мають підтримку включення такої можливості. В їх списку значаться: включаючи Google, Dropbox, Microsoft, Twitter, WordPress, Facebook, а сьогодні вже і LinkedIn. 

На даний момент мережа LinkedIn не підтримує роботу з додатком Google Authenticator, але в найближчому майбутньому розробники обіцяють виправити це упущення.

Ссылка на основную публикацию