Як включити і використовувати ReadyBoost в Windows 7 і Vista

Технологія Windows ReadyBoost дозволяє користувачеві використовувати порівняно недорогі USB флешку або карту пам’яті в якості додаткової дискової кеш-пам’яті для прискорення і підвищення продуктивності в операційних системах Windows Vista і Windows7, що в результаті зменшує час відгуку системи. Windows ReadyBoost використовує таку пам’ять на додаток до вже існуючої віртуальної пам’яті, що зберігається на на повільному жорсткому диску. Для поліпшення продуктивності системи можна також оптимізувати роботу файлової системи NTFS.

Для використання в якості носія під віртуальну пам’ять в технології ReadyBoost, знімний носій повинен відповідати таким апаратним і швидкісним вимогам:

1. Ємність знімного носія не менше 256 MB (або 250 MB після форматування).

2. Пристрій флеш-пам’яті повинно мати пропускну здатність при читанні не менше 2.5MB / сек.

3. Носій повинен мати пропускну здатність при записі не менше 1.75MB / сек

4. Сумний носій повинен володіти часом доступу 1 мс або менше.

5. Повинно бути доступно як мінімум 235 MB вільного місця.

6. Флешка повинна бути відформатована в файлової системі NTFS або FAT32, в обох випадках ReadyBoost буде використовувати не більше 4 ГБ ємності

7. ReadyBoost підтримує одночасно лише одне таке флеш-пристрій.

Звичайно, ReadyBoost не дасть такого зростання продуктивності, як при додаванні планки оперативної пам’яті, однак вона може бути нормальною альтернативою для користувачів, у яких є в запасі вільна флеш-карта, і які хочуть поліпшити швидкодію свого ПК. Ось яким чином можна активувати функцію ReadyBoost на ОС Windows Vista або Windows 7.

1. Вставте USB 2.0 флешку в USB порт або карту пам’яті (SD, SDHC MMC, CF, MS, xD і т.д.) в кард-рідер.

2. У вікні автозапуску виберіть, виберіть Speed ​​up my system using Windows ReadyBoost.

Якщо таке вікно не з’явиться автоматично, то в Windows Explorer клацніть правою кнопкою миші на вашу знімного диску в і виберіть «Properties» і переїдете на вкладку ReadyBoost.

3. Виберіть Dedicate this device to ReadyBoost для того, щоб задіяти всі доступне місце на вашому знімному пристрої (максимум 4 Гб).

Оберіть Use this device, а потім вкажіть за допомогою повзунка або поля введення кількість місця в мегабайтах, яке ви б хотіли зарезервувати для потреб ReadyBoost.

4. Натисніть кнопку ОК.

Після цього ReadyBoost вважається включеним і він починає свою роботу. Якщо ваша карта пам’яті має світловий індикатор, ви побачите, що він моргає постійно, незалежно від того, чи працює з нею користувач чи ні.

В XP звичайно цієї нової технології немає, але в можете прочитати статтю про оптимізацію робіт з пам’яттю в XP.

Ссылка на основную публикацию