Як включити ліхтарик в redmi 6a

Вітаю Вас, шановний відвідувач сайту! У цій невеликій і простій інструкції, мова піде, про те, як на телефоні xiaomi redmi активувати ліхтарик, якщо ви зіткнулися з цим питанням, то дивіться інструкцію, в якій, ви дізнаєтеся, як включити ліхтарик на телефонах redmi 6a, redmi 4, 4x , redmi 3s, redmi 5.

Отже, щоб активувати ліхтарик в телефоні redmi 6a або будь-якому іншому телефоні xiaomi redmi, вам потрібно на своєму телефоні, згорнути або закрити всі програми, які можуть бути відкриті, далі ставимо палець на самий верхній екран монітора і плавно тягнемо вниз.
Після того як ви пальцем відтягнете меню з самого верхнього екрану, у вас відкриється додаткове меню з різними кнопками, такі як fi wi, gps і багато інших кнопки, які включають різні функції.
Зверніть увагу: коли ви пальцем відтягнете меню з самого верхнього екрану, додаткове меню у вас може відкритися в повному обсязі, щоб розкрити повністю меню кнопок, вам потрібно поставити палець на відкритому меню, і ще раз потягнути палець вниз вашого телефону.

Після всіх виконаних дій меню буде повністю відкрито, в цьому меню є багато різних і цікавих кнопок, які включають різні функції на вашому телефоні.
Наприклад, якщо натиснути на кнопку «Автояскравість», то телефон автоматично налаштує яскравість для вашого екрану.
Давайте все ж перейдемо до теми, про наш ліхтарику, щоб включити ліхтарик на нашому телефоні Редмен, нам потрібно натиснути на кнопку «Ліхтарик», дану кнопку можна подивитися на скріншоті.
Після включення ліхтарика, кнопка з малюнком ліхтарика стане активною і стане іншим кольором.
Щоб відключити ліхтарик на xiaomi redmi, вам також потрібно буде відкрити верхнє меню і натиснути на кнопку з малюнком ліхтарика, після чого ліхтарик буде вимкнений.
Що ще можна розповісти про додаткові кнопки, все кнопки по різних функцій телефону не поміщаються в одне меню.
Щоб ознайомитись з іншими кнопки, вам потрібно поставити палець на дане меню, і відтягнути палець в ліву сторону.

Після всіх виконаних дій, у вас відкриється друга сторінка меню, де ви побачите додаткові кнопки, які відповідають за різні функції вашого телефону.
Також ви можете впорядкувати додаткові кнопки управління на ваш розсуд, для цього у другому меню сторінки натискаємо на кнопку «Сортування», після чого ставимо кнопки управління в потрібному вам напрямку.
Наприклад, можна зробити щоб перша кнопка була підключення до wi-fi, друга кнопка буде ліхтарик, третя кнопка буде авто яскравість і так далі.

Тепер ви знаєте, як включити ліхтарик на xiaomi redmi на різних моделей телефонів, на цьому я буду закінчувати інструкцію, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию