Як включити мікрофон на комп’ютері Windows 7

Без засоби запису сучасний комп’ютер виглядає мало сказати понуро. Стають недоступними велике число сервісів, починаючи від простого звукозапису і закінчуючи можливістю нормального спілкування в тому ж «Скайпі». Деякі починаючі користувачі просто не знають про те, як включити мікрофон на комп’ютері під керуванням операційної системи Windows 7. Ми постараємося навчити їх цьому, не дуже заглиблюючись в сторонні деталі. Інструкція буде короткою, але докладної. Як на заняттях з початкової військової підготовки.

Блок керівників до комп’ютера – означає виконати дві речі: фізично підключити пристрій до системного блоку і налаштувати програмну підтримку пристрою в Windows 7.

Всі ці маніпуляції потрібно розглядати послідовно, ніж ми, власне, зараз і займемося. Зауважимо, що деякі різновиди дорогих студійних пристроїв підключаються до комп’ютера не зовсім звичайним способом – не прямо, а через проміжний підсилювач – але в такі нюанси ми заглиблюватися не будемо. Люди, які отримують таке складне устаткування, зазвичай добре знають, що вони роблять. Будемо вважати, що ви придбали звичайний мікрофон, яким користується більшість просунутих і не дуже користувачів.

Фізичне з’єднання пристрою з системним блоком

Щоб фізично підключити мікрофон до комп’ютера потрібно розмотати його шнур і увіткнути штекер в спеціально призначений роз’єм на зовнішній панелі відеокарти. Це кругле гніздо із позначкою із зображенням мікрофончики або написом «Line In». Як правило, таке гніздо виділяється рожевим кольором – приблизно так, як на малюнку нижче:

Буває й інша маркування, але це зустрічається порівняно рідко. Проробивши це, ви повідомляєте Windows про появу в системі нового пристрою, який операційна система намагається самостійно ідентифікувати і інсталювати його драйвера. Зазвичай ніяких проблем з цим не виникає і нам залишається лише правильно налаштувати звукопередачу для зручності роботи з мікрофоном. Чим ми і займемося далі.

Конфігуріруем пристрій

Мало підключити його до комп’ютера, потрібно ще й налаштувати девайс. Як налаштувати мікрофон на Windows 7? Зробити це порівняно просто:

  • Переходимо в «Панель управління» і вибираємо розділ «Звук».
  • Перед нами з’являється вікно з декількома закладками. Оскільки нас цікавить, як підключити і налаштувати мікрофон для запису звуку на комп’ютер, то відразу переходимо на закладку «Запис».
  • Якщо мікрофон вдалося підключити нормально, то в списку пристроїв запису ми виявимо рядок «Мікрофон». Тиснемо на кнопку «Властивості».
  • Перед нами з’являється віконце властивостей мікрофона, також з декількома закладками. Тут можна налаштувати будь-які параметри пристрою.
  • На вкладці «Рівні» можна налаштувати гучність звукопередачи.
  • На вкладці «Покращення» – включити опцію придушення шуму.
  • На вкладці «Прослухати» можна протестувати роботу мікрофона. Для цього потрібно включити опцію «Прослуховувати з даного пристрою» і поговорити самим з собою. Як тільки це набридне – зніміть галочку назад.
  • На вкладці «Зв’язок» можна підлаштувати гучність для бесід по телефону.

Ось і вся інформація про те, як налаштувати мікрофон на Windows 7.

Ссылка на основную публикацию