Як включити плагіни в яндекс.браузер: інструкція

Більшість власників браузера яндекс рано чи пізно задаються питанням – як включити плагіни в яндекс браузері? Однак для відповіді не нього, потрібно визначитися з поняттям модуля або, а також його призначенням. Під доповненням або розширенням передбачається програмний блок, покликаний розширити можливості браузера, а також додати в нього або змінити ряд елементів.

ВАЖЛИВО! Модулі мають кілька відмінностей перед класичними доповненнями, головним з яких, є відсутність графічного інтерфейсу, призначеного для звичайних користувачів.

Яндекс браузер, формально, підтримує необмежену кількість подібних програмних блоків, однак, найнеобхідніше ПО встановлено за замовчуванням. Це дозволяє користувачеві уникнути необхідності шукати підходящу версію плагінів, вирішувати проблеми сумісності і своєчасного оновлення.

До встановленим плагинам відносяться різні компоненти програми, необхідні для коректного відображення веб-вмісту і роботи різних інтерактивних елементів.

Установка плагінів в браузері Яндекс

У власників яндекс браузера нерідко виникає потреба встановити будь-яке доповнення, адже використання подібних програм, дозволяє помітно поліпшити оглядач, зробивши його більш швидким і функціональним. Для того, щоб встановити додаток, достатньо лише слідувати найпростішого алгоритму дій:

  • Натиснути на посилання, після чого, почнеться скачування файлу доповнення;
  • Після закінчення процесу, користувачеві буде запропоновано дозволити інсталяцію;
  • Отримавши дозвіл, додаток встановиться і буде готове до включення.

ПОРАДА! На даний момент, корпорація яндекс, що є розробником даного програмного продукту, випустило цілий ряд доповнень, які має сенс встановити для розширення функціоналу оглядача.

До них відноситься, в першу чергу, яндекс диск, який чудово справляється з хмарним зберіганням файлів, радник, призначений для любителів шопінгу, а також погода. Встановивши ці інструменти, можна зробити експлуатацію браузера помітно зручніше і продуктивніше.

Як включити плагін в браузері Яндекс?

Для того, щоб ефективно використовувати нові можливості, які привносять в оглядач плагіни, буде потрібно включити їх в меню програми. Для цього, можна скористатися двома способами, кожен з яких повністю працездатний і дозволяє включити необхідне ПЗ.

Перший передбачає, що користувачеві буде зручніше прописати в адресному рядку відповідну команду, в той час, як другий передбачає використання стандартного меню.

Для того, щоб перейти в Додатки за допомогою адресного рядка, потрібно ввести команду browser: // plugins, що дозволить негайно потрапити в потрібне меню. Там буде потрібно переглянути список інстальованих програм і вибрати, які з них слід відключити, а які – задіяти в роботі браузера. Для цього використовуються відповідні кнопки неподалік від назви розширення.

Якщо введення команди займає більше часу, ніж пошук потрібного меню за допомогою мишки, доцільно відкрити Налаштування і вибрати Пункт доповнення, що дозволить отримати доступ до управління плагінами.

Ссылка на основную публикацию