Як включити «Режим бога» Windows 10 і що це таке

Windows 10 прославився додатковими можливостями, які тут даються звичайній людині. Наприклад, режим бога в Windows 10 – це «таємне місце», вбудована в ОС, до речі, вона ж була і в попередніх версіях лінійки. І всередині в одному місці зібрані всі налаштування, функції, що дозволяють адмініструвати ПК так, як вам зручно. У Windows 10 таких можливостей всього 233.

Щоб отримати більше свободи, користувачеві потрібно активувати режим бога. Це можна зробити відразу досить простим способом. Як це все зробити? Зараз дізнаємося!

Отже, як включити режим бога в Windows 10?

Давайте розбиратися від простого до складного. Для початку зайдіть в мій комп’ютер або ж на робочий стіл і викличте контекстне меню правою кнопкою. Створіть нову папку. Ім’я у нового файлу нехай буде яким завгодно, наприклад, GodMode, за бажанням. Далі після назви необхідно поставити крапку і вставити ось ці ось символи: {ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}. Тільки без крапки в кінці, звичайно ж. І тисніть на Enter.

Що трапиться?

Іконка папки зміниться, а всередині ви побачите величезну кількість інструментів, завдяки яким можна буде легко і просто налаштувати систему під себе. Тут неймовірна кількість можливостей, більшість користувачів до першого відвідування папки про них і не здогадуються.

Взагалі код такого типу, який згаданий вище, він підходить не тільки для того, щоб активувати даний режим. З його допомогою можна створювати інші секретні папки, тобто системні елементи там, де вам зручно. А це, в свою чергу, дозволяє краще контролювати систему.

Скажімо, багатьох цікавить, як включити звичне позначення «Мій комп’ютер» в ОС. Так ось, це цілком реально зробити через створення папки з розширенням і використанням такого коду. І таким чином у вас з’явиться повноцінний «Мій комп’ютер».

Деяким не подобається кошик на робочому столі, хочеться перенести її на інше місце. Знову ж таки, ніхто не заважає створювати директорію і використовувати аналогічний код, тобто розширення. А брати все це пропонується на офіційному сайті Microsoft. Взагалі Windows 10 подив легко налаштувати під себе. Це – одне з основних його переваг.

Ссылка на основную публикацию