Як включити швидку зарядку на Xiaomi? – проста інструкція


Як включити швидку зарядку на Xiaomi?

З кожним роком смартфони стають більш продуктивними, що вимагає збільшення ємності акумулятора. Для прискореного заряду батареї необхідно застосування функції швидкої зарядки. Вона дозволяє за рахунок збільшення сили струму, що подається на батарею від блоку живлення, прискорити процес поповнення акумулятора. Як включити швидку зарядку на Xiaomi і що потрібно для цього знати?

Зверніть увагу

Функція швидкої зарядки вже активована в тих гаджетах, які її підтримують і для використання не потрібно ніяких додаткових дій.

Як працює швидка зарядка?

При роботі над створенням нових технологій виробники стали пробувати різні способи зменшення часу заряду акумулятора смартфона. Спочатку була випробувана технологія підвищення сили струму. Перші зарядні пристрої дозволяли отримувати силу струму в 2 А при напрузі 5 вольт. Результатом ставала потужність 10 ват.

Телефон Xiaomi який підключений до швидкої зарядки

Але цей шлях виявився безперспективним, оскільки для подальшого збільшення сили струму потрібно підвищення перетину дроту, тому що показник залежить від опору жил кабелю. Тому було прийнято рішення використовувати інший підхід – збільшувати напругу, зберігаючи силу струму. Li-Ion акумулятори, які застосовуються в сучасних гаджетах, вимагають для свого заряду подачі напруги в вузькому діапазоні. Видавати чисті 12 В просто неможливо.

Для вирішення проблеми вирівнювання напруги чіпсет або материнську плату пристрої стали оснащувати спеціальними контролерами, здатними приймати напруга вище традиційних 5 вольт з перетворенням його в необхідний для осередків батареї показник.

Різновиди швидкої зарядки

Яку технологію швидкої зарядки підтримує Ваш смартфон?

Quick charge 1.0

Quick charge 2.0

Quick charge 3.0

Quick charge 4.0

При виникненні питання, як включити швидку зарядку на Xiaomi, слід розібратися в видах цієї функції. Практично кожен виробник мобільних телефонів або комплектуючих для них розробляли власні технології.

Великі мейджори (Samsung, Huawei) стали застосовувати свої напрацювання, а найбільша частина компанії (Xiaomi, LG, Nokia) з виробництва мобільних телефонів користується винаходом Qualcomm. Швидка зарядка від компанії називається Quick Charge (QC). Поки існує три робочих версії технології:

 • QuickCharge 1.0. Отримання половини повної ємності акумулятора відбувається за 40-50 хвилин,
 • QuickCharge 2.0. Аналогічні показники рівня заряду досягаються за півгодини,
 • QuickCharge 3.0. Версія, що дозволяє домогтися 50% заряду всього за 15 хвилин.

Порівняльна схема ефективності різних типів зарядних пристроїв за однаковий інтервал часу

буде корисним

Інженерами компанії Qualcomm була представлена ​​наступна версія QC 4.0, яка за запевненням розробників стала на 20% ефективніше і не призводить до перегріву корпусу. Особливість технології полягає в контролері, встановленому в блоці живлення, що працює на пару з процесором від Qualcomm.

Основною функцією QC є здійснення контролю поточного стану акумуляторної батареї та виставлення правильного ритму зарядки. Під час початку процесу, коли йде поповнення від 0 до 60%, сила струму збільшується до максимального значення. Далі спостерігається поступове зниження одночасно сили струму і напруги.

Особливості швидкої зарядки для Xiaomi

Відповіддю на питання «Як включити швидку зарядку на Xiaomi?» Буде просте твердження – ніяк. Ця функція може бути передбачена або вона відсутня спочатку.

Але слід пам’ятати, що кожна конкретна модель буде підтримувати свою версію QC, що необхідно враховувати, оскільки виставляється своя сила струму і напруга. Інакше велика ймовірність, що зарядний пристрій або батарея перегріється і може стати причиною пожежі.

У компанії Xiaomi підтримка самій ранній версії швидкої зарядки (QC 1.0) зазвичай містяться у перших моделях, куди входять:

 • Redmi 2 (проста версія, з приставкою Pro і Prime),
 • Redmi Note.

Друга версія Quick Charge отримала підтримку в наступній лінійці смартфонів виробника:

 • Mi 3,
 • Mi Note,
 • Mi 4 (підтримку швидкої зарядки отримали версії з індексом i і с),
 • Mi 5 (як проста, так і модель Plus),
 • Mi Mix.

Зарядний пристрій з функцією Quick Charge 2.0

QuickCharge 3.0 підтримується всіма останніми моделями від виробника:

 • Mi Note 2,
 • Mi 6,
 • Mi Mix 2,
 • Mi 5s Plus.

За даними деяких інсайдерів, технологія QC 4.0 буде реалізована в новому флагмані від компанії, який отримає назву Mi 7. Але офіційних повідомлень від виробника на цей рахунок поки не надходило.

Відключення швидкої зарядки

Поряд з проблемою як включити швидку зарядку на Xiaomi може виникнути питання, як можна відключити цю функцію. Незважаючи на те, що деякі виробники реалізували можливість відключення швидкого поповнення ємності батареї, Xiaomi не стала впроваджувати цю функцію.

Тому в даному випадку відключення швидкої зарядки неможливо. Якщо вона підтримується смартфоном і користувач використовує «рідну» зарядку, то йому гарантовано швидке відновлення ємності акумулятора.

Ссылка на основную публикацию