Як включити спалах при дзвінку на айФоні? докладна інструкція

У корпорації Apple значну увагу приділяють функціональності їх пристроїв, але мало хто знає, як включити спалах при дзвінку на айФоні. Компанія впровадила цю функцію з думкою про людей з обмеженими здібностями, зокрема поганим слухом. Завдяки світловому сигналу людина буде менше пропускати дзвінки. При знаходженні смартфона в кишені повідомлення про виклик передасть вібрація, а при розташуванні на поверхні світлове оповіщення з великою часткою ймовірності досягне користувача.

Спалах при дзвінку

Спалах на дзвінок Айфон 7 як включити – методика досить проста і не вимагає додаткових інструментів або хитрих налаштувань. Завдяки процедурі можна перетворити спалах, яка активується тільки при роботі камери, в відмінне джерело світла. Завдяки яскравому освітленню вдається висвітлити ділянку і забезпечити достатню видимість для людини.

Розробники вбудували можливість установки миготіння при виклику в беззвучному режимі. Автоматично функція не активна, але може включатися за бажанням користувача. Можливість корисна, коли смартфон лежить на м’якої тканини і не створює чутних або відчутних вібрацій. В основі технології лежить LED-спалах.

Як включити спалах при дзвінку Айфон 5s

Спалах увімкнено на айФоні при дзвінку – це корисна функція не тільки для людей з проблемами слухового апарату, навіть цілком здоровій людині можливість може припасти до душі. Смартфон не створює звукові незручності в тихому приміщенні, наприклад, коли всі домашні жителі вже сплять, але повідомлення залишається помітним. При дзвінку з’являється миготлива спалах, яка візуально помітна навіть у світлий час доби, а в темряві її буде складно проігнорувати.

Щоб виділитися з натовпу і в режимі без звуку встановити спалах можна без особливої ​​складності. Функція доступна всім, у кого пристрій підтримує операційну систему iOS 7 і вище. Саме в цій платформі введена функція ліхтарика, відповідно з’явилася можливість управляти спалахом не тільки для створення фотографій, але і для освітлення, повідомлення тощо

Щоб доповнити вібрацію спалахом, досить слідувати простій процедурі:

  1. Виберіть елемент «Налаштування», знайти можна на робочому столі пристрою.
  2. Потрібно перейти в категорію «Основні», де присутня більшість базових параметрів.

  1. Активуйте перехід по пункту «Універсальний доступ».

  1. Серед всіх розділів присутній графа «Слух», де знаходиться елемент «Спалах попереджень». Потрібно один раз натиснути на елемент для його активації, тоді повзунок пересунеться вправо і придбає зелений окрас.

  1. Можна виходити з Настройок і перевірити результат.

Після даних маніпуляцій функція буде активована і буде використовуватися для постійного перебування на зв’язку. Єдиний недолік в даній методиці – для кращої видимості світла потрібно класти смартфон на стіл екраном вниз, це може привести до появи подряпин і інших пошкоджень. Навіть в положенні спинкою вниз залишається трохи помітним світловий індикатор.

Інші можливості спалаху

Ми розібралися, як включити спалах при дзвінку Айфон 6 та інших моделях з iOS 7 і вище, але на цьому функція LED-світлодіоди не обмежується. Корисної функцією є ліхтарик. Він дозволяє розглянути темні куточки приміщення або освітити дорогу на вулиці, щоб уникнути травм. Для активації режиму досить перейти в розділ «Пункт управління», який розгортається свайпом від нижньої межі вгору. У яка випала шторкою можна виявити відповідну іконку і напис «Увімкнути. ліхтар ».

Спалах в режимі ліхтарика буде працювати безперервно, а при необхідності скасування виконаних дій, можна повторно виконати описані маніпуляції. Розробниками вбудована і інша можливість деактивації режиму «Ліхтарик». Для деактивації ліхтарика можна розблокувати екран і тривалим тапом натиснути на кнопку камери. Після процедури екран трохи підстрибує функція відключається.

Використання світлодіода в режимі камери в якості постійного освітлення дозволяє зробити знімок більш якісним і очікуваним.

Завдяки активації спалаху при виклику вдається значно знизити ймовірність пропустити виклик навіть при наявності поганого слуху або значною віддаленості смартфона. Помітити дію підсвічування можна навіть в сусідній кімнаті, якщо в приміщеннях недостатній рівень освітлення.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Як на iPhone включити спалах при дзвінку?», То можете задати їх в коментарі

Ссылка на основную публикацию