Як включити телефон Android, якщо не працює кнопка включення?

Деяким користувачам смартфонів добре відома ситуація, коли кнопка включення / виключення пристрою перестає працювати. І якщо з виключенням особливих проблем немає (можна використовувати спеціальний додаток), то про включення цього не скажеш. Припустимо, що ви вимкнули смартфон: як включити його без кнопки включення? Розглянемо кілька різних варіантів.

використовуйте зарядку

На деяких смартфонах Android працює такий варіант: ви підключаєте вимкнений сенсорний пристрій до зарядці це може бути як зарядний пристрій, так і комп’ютер або ноутбук. Починає заряджатися і через деякий час смартфон включиться.

Якщо це не спрацювало, використовуйте інший спосіб: необхідно завантажити девайс в режимі рекавери. Як це зробити? На абсолютній більшості смартфонів на базі Android для цього потрібно натиснути на клавішу збільшення звуку + Power або зменшення звуку + Power. Але кнопка включення у нас не працює! На цей випадок виробники придумали наступне: якщо зазвичай у рекавери меню вимкнене пристрій завантажується за допомогою натискання на клавіші збільшення звуку + Power, значить, вам необхідно натиснути на клавішу збільшення звуку і, утримуючи її, підключити смартфон до зарядного пристрою, або до комп’ютера або ноутбука за допомогою кабелю.

Відповідно, якщо режим рекавери відкривається натисканням і утриманням клавіш зменшення звуку + Power, необхідно натиснути на клавішу зменшення звуку і, утримуючи її, підключити смартфон до зарядки.

В цьому випадку запуститься рекавери меню. Переміщення в ньому в більшості випадків здійснюється за допомогою клавіш збільшення і зменшення звуку сенсорне меню недоступне. Меню може здатися незрозумілим, але не переживайте, оскільки в ньому нам цікавий тільки один пункт називається він Reboot system now (іноді Reboot). Даний пункт перезавантажує пристрій в звичайному режимі. Проблема одна підтвердити вибір цього пункту меню, адже найчастіше підтвердження здійснюється натисканням на кнопку включення смартфона, а вона не працює. Якщо це ваш випадок, просто виберіть цей пункт і зачекайте кілька хвилин (іноді 10 хвилин і більше) смартфон перезавантажиться в звичайному режимі автоматично.

Куди простіше, якщо вибір в рекавери меню здійснюється натисканням на клавішу гучності вгору або звуку тоді можна відразу вибрати Reboot system now.

Існують кастомниє рекавери меню, де управління здійснюється за допомогою натискань на екран (сенсор активний). Наприклад, це TWRP Recovery, де потрібно тапнуть по кнопці Перезавантаження або Reboot в залежності від вибраної мови.

Встановіть додаток для запуску смартфона

Мається на увазі установка програми з Play Market, яке дозволить перепрограмувати клавіші для включення вашого пристрою, тобто замість кнопки Power вам потрібно буде натискати на клавішу гучності вгору або звуку.

Відкриваєте Play Market.

Пишете в рядку пошуку power volume і натискаєте на кнопку пошуку.

Вибираєте програму зі списку, наприклад, Power Button to Volume Button. Встановлюєте.

Після установки і запуску програми активуєте функціонал, натиснувши на верхній рядок з шестерінкою. Також ставите галочку напроти пункту Boot.

Пробуєте включити пристрій за допомогою клавіші збільшення або зменшення звуку. Якщо з якихось причин не спрацювало, спробуйте інше аналогічне додаток.

Встановіть ADB на комп’ютер

ADB або Android Debug Bridge спеціальний інструмент, який дозволяє керувати вашим сенсорним пристроєм на базі Android. Дозволяє в тому числі включити смартфон, але тільки за умови, що включена налагодження по USB (інструкція).

Заходьте на офіційний сайт Android і завантажуєте ADB для платформи вашого ПК або ноутбука. Найчастіше це Windows.

Розпаковуєте, причому рекомендується розпаковувати в кореневу папку, наприклад, диск C: \ adb.

Тепер потрібно запустити командний рядок від імені адміністратора. У меню Пуск пишіть в рядку пошуку командна або командний рядок, з’являється потрібний пункт меню.

Натискаєте правою клавішею миші по ньому, в меню вибираєте Запуск від імені адміністратора.

Далі вказуєте команду cd c: \ adb, де c директорія розташування папки adb, натискаєте Enter.

Потім вказуєте команду adb reboot для перезапуску (запуску) смартфона.

Якщо все зроблено правильно, смартфон буде завантажений в звичайному режимі.

Ссылка на основную публикацию