Як включити / відключити безпечний режим на телефоні Android? докладна інструкція

Мало хто користувачі знають про існування Safe mode на смартфоні, а тим більше – як відключити безпечний режим на телефоні. Всі чули про запуск в, але відносно смартфонів досить мало інформації. Аналогічний режим роботи дійсно існує на мобільному гаджеті. Він призначений для розробників і обслуговуючим персоналом. Про способи вмикання і вимикання режиму поговоримо в даному матеріалі.

Що таке безпечний режим?

Безпечний режим Андроїд – це спеціальний режим на телефоні, призначений для діагностики проблем і відновлення гаджета на програмному рівні. Сенс такий, що після його включення не запускаються всі незначні і додаткові додатки. Після активації режиму, смартфон запускається виключно з системними додатками.

Цікаво! Практично всі мобільні гаджети підтримують запуск в Safe mode. Існує безпечний режим Huawei, Lenovo, Samsung Galaxy, Meizu, Xiaomi Redmi, Nokia і на смартфонах інших виробників.

Якщо будь-який телефон, припустимо популярний зараз Хуавей Хонор, перестав працювати після установки в системі якогось додатку – має сенс запустити його в особливому режимі. Просто так видалити додаток може не вийти, адже гаджет зависає при запуску або постійно перезавантажується. Зате після включення ОС тільки з системними додатками смартфон гарантовано буде працювати справно і дозволить видалити збійну програму.

Функція переходу в режим

Існує кілька способів, як перейти в безпечний режим, які відрізняються в залежності від версії операційної системи.

Спосіб для старих моделей Леново, Нокіа і інших з Андроїд до 4.1:

 1. Вимикаємо смартфон апаратної кнопкою.
 2. Знову включаємо пристрій і в момент появи логотипу компанії виробника наживаємо обидві кнопки регулювання звуку і утримуємо їх до повного включення.
 3. Смартфон запускається в безпечному режимі, про що повідомляє повідомлення в нижній частині екрана.

На всіх телефонах з Android від 4.1 для активації режиму потрібно:

 1. Затискаємо на кілька секунд кнопку відключення пристрою.
 2. Після появи вікна з запропонованими діями затискаємо пункт «Вимкнути».
 3. У новому вікні «Перейти в безпечний режим» вибираємо «Так».                                       
 4. Відбудеться перезавантаження і включення телефону в бажаному режимі.

На смартфонах Мейзі, Хуавей, Ксіаомі і інших c прошивкою MIUI алгоритм дій дещо відрізняється. Потрібно повністю відключити телефон і затиснути все фізичні клавіші: гучності і включення. Як тільки з’явиться логотип, можемо перестати утримувати кнопку включення.

Відключення безпечного режиму:

Якщо даний режим був запущений випадково або навіть без дозволу користувача, його слід відключити. Нормально користуватися смартфоном в даному режимі неможливо, адже він не запускає сторонні додатки.

спосіб 1

Найпростіший метод відключення передбачає просту перезавантаження пристрою. Якщо телефон випадково увійшов в захищений режим, спосіб повинен допомогти.

Як відключити безпечний режим на Самсунг, Ксіаомі і т. Д .:

 1. Затискаємо кнопку розблокування.
 2. Вибираємо опцію «Перезавантаження».

Якщо не вийшло перезавантажити телефон, може він завис або не виникає потрібне вікно, тоді слід скористатися примусової перезавантаженням. Єдина різниця полягає в тому, що доведеться довго утримувати кнопку вимикання – 20-30 секунд. Ще простіше варіант – вийняти батарею, звичайно ж, якщо вона знімна.

спосіб 2

Часом прибрати запуск в Safe режимі не виходить з-за системного збою, що з’явився після установки якогось додатку в систему. Досить видалити несправну утиліту, після установки якої з’явилася помилка, і перезавантажити телефон. Розділ видалення знаходиться в додатку «Налаштування» на вкладці «Всі програми».

спосіб 3

Це радикальний метод, який має на увазі скидання всіх налаштувань смартфона. Перед початком скидання рекомендуємо скопіювати корисні дані з пам’яті телефону і відключити карту пам’яті.

Як прибрати безпечний режим на Андроїд через скидання налаштувань:

 1. Переходимо в режим Recovery. Зазвичай для цього потрібно вимкнути пристрій, і затиснути кнопки збільшення гучності і включення. Детальніше дивіться в минулому матеріалі.
 2. Вибираємо опцію «Wipe Data».                                                                                                   
 3. Підтверджуємо згоду на проведення процедури.

додаткові рекомендації

Безпечний режим виключно корисний, якщо використовувати його за призначенням. Проблеми з даними режимом зазвичай з’являються завдяки випадку або через нерозуміння способу використання.

Пара рад:

 • Якщо не виходить відкрити потрібний режим, рекомендуємо перевірити інструкцію до телефону. На деяких смартфонах спосіб відрізняється;
 • Коли смартфон зовсім не включається, слід спробувати запустити його в режимі відновлення. Найчастіше використовуються кнопки збільшення гучності і харчування;
 • Якщо телефон автоматично переходить в даний режим, це може означати, що система пошкоджена. Послуги з видалення небезпечних додатків і скидання налаштувань повинні допомогти.

З даного матеріалу ми дізналися не тільки про існування безпечного режиму, а й про особливості входу і виходу з нього. Якщо залишилися якісь питання, задавайте їх у коментарях. Ми постараємося відповісти на всі.

Ссылка на основную публикацию