Як включити XVM в World of Tanks

Як багатьом відомо, для World of Tanks створена велика кількість модифікацій впливають, якимось чином на хід гри. Одні моди покращують здібності бронетехніки, інші веселять гравця своєї озвученням, але найпопулярнішим можна вважати XVM або має назву у внутрішніх колах геймерів «Оленемером».

Але у більшості гравців виникають певні труднощі з ним, тому що не всі знають як включити XVM в World of Tanks, а все тому, що вони не дотримуються елементарного правила – ознайомлення з інструкцією перед застосуванням.

Справа в тому, що багато онлайн додаток «XVM» плутають зі стандартним модом, який необхідно завантажити і встановити. «XVM» є додатком, яке працює взаємопов’язане з WoT в онлайн режимі.

У даній ситуації необхідно

• зайти на сайт даної модифікації і зареєструватися за допомогою логіна і пароля які використовуються для входу в ігровий аккаунт WoT. Ця дія необхідно, так як увійти на сайт необхідно будить з самого ігрового програми.

• після цього відбудеться переадресація в особистий кабінет ігрового аккаунта.

• таку дію необхідно підтвердити свої дії, після чого відбудеться зворотна переадресація на XVM.

• тепер рішення головного питання як включити XVM в World of Tanks дуже просте – необхідно просто вибрати «Авторизацію».

• в завершенні необхідно зайти в налаштування особистого кабінету і переглянути всі нові жодних певних установок. Для появи необхідних статистичних даних необхідно навпроти кожного відповідного пункту зробити позначку в порожньому віконці.

Якщо не вийшло переглянути статистику, то спробуєте взяти участь ще в декількох боях, після повторіть всі ці дії

Все це абсолютно безкоштовно і в подальшому, так само не буде потрібно ніяких капіталовкладень.

Єдиним моментом можна вважати наявність нового віконце, в якому вказано таймер, він спочатку буде показувати час дорівнює двом тижням, яке в подальшому будить зменшуватися.

Даний таймер призначений для гравців, які змінили свій вибір щодо WoT.

Так як в XVM проходить авторизацію велика кількість гравців не беруть участі в наступних боях і онлайн статистичне додаток просто може зависнути. Коли таймер закінчить свій зворотний відлік, необхідно будить знову пройти авторизацію як на самому початку і знову ж все безкоштовно.

Ссылка на основную публикацию