Як включити Захисник Windows 8

Привіт, друзі! У цій статті розберемося як включити Захисник Windows 8. Ми з вами вже розглянули і антивірус. З виходом Windows 8, Microsoft відмовилася від розробки Microsoft Security Essentials і весь його функціонал перенесла в Захисник Windows 8. Останній йде в комплекті з операційною системою. При установці сторонніх антивірусних засобів захисник відключається. При видаленні стороннього антивіруса він повинен включатися. Чи включається захисник Windows 8 не завжди. І часто такі проблеми бувають з комп’ютерами або ноутбуками з попередньо встановленою Windows 8. Там зазвичай встановлюється пробна версія якого-небудь антивіруса, а захисник відключається. Як включити Захисник Windows 8 розберемо нижче.

Включаємо Захисник Windows 8 з центру підтримки

Відкриваємо Центр Підтримки

Кількома лівою кнопкою мишки по значку в області повідомлень і тиснемо по ссилочку Відкрити Центр підтримки

Так само Центр підтримки можна відкрити пошуком з меню Пуск

Розкриваємо при необхідності вкладку Безпека і тиснемо будь-яку кнопку включити зараз

У мене відразу запускається Захисник Windows 8. Він у вас може бути не оновлено. Тиснете Оновити, чекаєте і захист від вірусів у вас працює.

Використання Захисника Windows 8

На відміну від Microsoft Security Essentials в захисника Windows 8 можна налаштувати частоту і тип перевірки (повна або швидка). Мені здається швидка перевірка виконується кожен день при комп’ютер не використовується. Оновлюється захисник теж автоматом. Нам залишається лише запускати при необхідності:

За замовчуванням у мене включений Базовий рівень участі в програмі MAPS (Microsoft Active Protection Service). Щоб більш активно допомагати Microsoft в боротьбі з шкідливим кодом в Параметрах > MAPS вибираю Розширений рівень участі та тисну «Зберегти зміни».

Для більше надійності на вкладці «Параметри» в розділі «Докладно» встановлюю додатково дві галочки:

Щоб при повній перевірці відразу сканувалися все підключені пристрої і створювалася точка відновлення для можливого відкоту

В винятку нічого не заношу.

Закріплюємо Захисник Windows 8 на початковому екрані

Для зручності можна закріпити Захисник на початковому екрані (в меню Пуск). Відкриваємо меню Пуск, пишемо «захисник». На знайденому елементі «захисник Windows»Тиснемо правою кнопкою мишки і вибираємо«На початковий екран»

Потім ярличок переносимо в зручне місце і Захисник Windows 8 завжди «під рукою».

висновок

У цій статті ми розібралися як включити Захисник Windows 8, вивести його на початковий екран і здійснювати перевірки при необхідності. Все написане вище спробую показати в відео нижче.

Якщо не виходить, то я б відновив системні файли і спробував ще раз. Якщо знову не виходить, то спробував би запустити службу захисника Windows.

Ссылка на основную публикацию