Як включити запис розмов на Xiaomi – покрокова інструкція


Як включити запис розмови на Xiaomi

Функція запису телефонних розмов буває дуже важлива для сучасного смартфона. Можна перерахувати кілька причин, коли без можливості здійснити збереження аудіо інформації не обійтися. Як включити запис розмов на Xiaomi і де зберігаються файли телефонних переговорів на смартфонах даного бренду – питання, що цікавлять багатьох користувачів. Постараємося відповісти на них.

Причини необхідності фіксувати розмови

Необхідність записувати телефонні розмови у користувачів Xiaomi може виникнути при бажанні людини зберегти значущі переговори. Друга важлива група причин пов’язана з потребою довести власну невинність.

Можна виділити наступні причини:

 • почастішали погрози, що надходять за телефоном,
 • дзвінки від колекторів або працівників банку,
 • велика кількість рекламних пропозицій. У цьому випадку збереження може стати доказом неправомірних дій з метою блокування даного телефонного номера.

Незалежно від причини, знати, як включити запис розмов на Xiaomi, не буде зайвим.

Покрокова інструкція

Чи доводилося Вам записувати телефонну розмову?

Так, частенько записую важливі розмови

Ні, тому що не знав як це робиться

Ні, заборонено записувати дзвінки без згоди співрозмовника

Свій варіант в коментарях

Зверніть увагу

Подібна функція реалізована в більшості сучасних смартфонів. Апарати від Сяомей, які мають оболонкою MIUI, дозволяють зробити дану дію натисканням однієї кнопки.

Слід пам’ятати, що виробники за замовчуванням відключають цю функцію. Тому, щоб записати розмову на Xiaomi, слід її попередньо активувати.

Процедура збереження дзвінків здійснюється за наступною схемою:

 • Увійти в розділ «Виклики».
 • У нижньому лівому куті є піктограма у вигляді горизонтальних смужок. Під нею ховається пункт «Меню».
 • Вибравши його, користувач побачить у переліку функцію «Запис виклику», яка буде відключена. Натискання на неї приведе до активації.
 • Далі буде запропоновано вибрати з двох пунктів «Повідомлення записи» або «Автоматичний запис». Якщо потрібно завжди записувати вхідні або вихідні дзвінки, необхідно вибирати автоматичний режим.
 • Вибір записуваних номерів. Можна встановити прапорець навпроти пункту «Усі номери» або налаштувати вибірково, з яких буде здійснюватися збереження розмови.

Всього існує три режими, при яких можна записати розмову на Xiaomi:

 • всі вхідні і вихідні дзвінки,
 • вибірковий режим зі списку контактів,
 • здійснення фіксації вхідних викликів тільки з незнайомих номерів.

Важливо знати

Ця функція існує тільки на смартфонах, що працюють під фірмовою оболонкою MIUI. Свіжа модель Mi A1, що працює на «голому» Андроїд, не має такої опції. Аналогічно вона не буде функціонувати, якщо користувач самостійно перепрошивати свій апарат.

Відключається збереження в зворотному порядку.

Місце збереження розмов

Після здійснення фіксації переговорів перед користувачем постає логічне запитання: де зберігається запис телефонної розмови на Xiaomi?

Папка з записаними файлами знаходиться у внутрішній пам’яті смартфона за наступним шляхом: MIUI / sound_recorder / call_rec.

Записи зберігаються в контейнері .mp3, що дає можливість не просто прослуховувати аудіо інформацію в смартфоні через звичайний плеєр, але і копіювати її на комп’ютер. Поміняти розташування збереження неможливо. При необхідності потрібно встановити сторонній софт, якого в Play Market представлено досить багато.

Ссылка на основную публикацию