Як внести в чорний список в однокласниках користувача

Якщо вам хтось не подобається в реальному житті, то ви можете обмежити спілкування з цією людиною, або, наприклад, просто розвернутися і піти. На жаль, в віртуальному світі такі дії неприйнятні, отже, потрібно шукати інші шляхи. Реалії такі, що в соціальних мережах легко можна «нарватися» на хама, спамера або ж просто крупно посваритися з ким-небудь. В результаті ви хочете абстрагуватися від цієї людини, а ось йому приносить задоволення вас дошкуляти.
На щастя, вихід з такої ситуації є! У всіх популярних соціальних мережах, наприклад, в тих же Однокласниках або ВКонтакте, існує така функція, як «Чорний список». Думаю, в чому її суть ви вже здогадалися, а якщо немає, то далі я розповім, як внести в чорний список в Одноклассниках і як розблокувати людини. А як це зробити в ВК ми вже розповідали раніше.

Як додати в Чорний список

Занести в Чорний список можна будь-якого користувача, тобто, як Ваш друг, так і взагалі незнайомої людини. Зробити це можна кількома способами, а саме:

  1. Якщо ви листувалися з неугодним вам користувачем. Для блокування перейдіть в розділ «Повідомлення» і відкрийте особисту переписку з ним. У правому верхньому куті вікна ви побачите три кнопки: лупа, шестерня і хрестик, клікніть на шестірню. Випаде невелике підменю, в якому найпершої рядком йде «Заблокувати користувача». Після натискання на неї людина потрапить в Чорний список.
  2. Якщо вам поставили оцінку. У тому випадку, коли до листування справа не дійшла, а людина тільки поставив вам оцінку, його також можна заблокувати. Для цього відкрийте меню «Оцінки». У лівій частині вікна знайдіть користувача, якого хочете видалити, в правій бачитимете зображення, яку він оцінив. Поруч з нею – є невелика стрілка, при натисканні на яку випаде невелика менюшка, що складається всього з 2-ух пунктів. Виберіть «Заблокувати користувача» і він виявиться в Чорному списку.
  3. Якщо до вас заходили в «Гості». Відкрийте розділ «Гості» і виберіть там неугодного вам користувача. Далі наведіть курсор на його фото і виберіть зі списку пункт «Заблокувати».

Як розблокувати з Чорного списку

Щоб потрапити в Чорний список потрібно зайти в пункт «Ще» на своїй сторінці і вибрати рядок «Чорний список». Щоб розблокувати будь-якого користувача, виділіть його мишкою і виберіть пункт «Розблокувати».

Ссылка на основную публикацию