Як встановлювати драйвера на комп’ютер самостійно?

Драйвера просто необхідні для коректної спільної роботи основних компонентів комп’ютера (звуковий, мережевий і відеокарти, материнської плати). Без них окремі пристрою не будуть визначатися, система може гальмувати або працювати зі збоями. Благо, установка драйверів за допомогою спеціальних програм займе всього кілька хвилин.
DriverHub
завантажити
Carambis Driver Updater
завантажити

Є кілька способів оновити драйвер. Спробувати знайти потрібний драйвер пристрою можна самостійно, відвідавши в відповідний розділ на офіційному сайті виробника устаткування і не забувши попередньо зайти в диспетчер устройсва і подивитися, назви яких компонентів (відеоадаптера, звукової карти і т.д.) відзначені жовтим знаком оклику. Однак за допомогою спеціальних додатків шукати і встановлювати драйвера набагато уобнее. У цій інструкції ми розглянемо кілька популярних утиліт, що підтримують автоматіческаую установку драйверів для операційної системи Windows 8, XP, 7, 10. Вони не займуть багато місця на жорсткому диску, відрізняються зручними меню і широким функціоналом. Але дозволять вам в лічені хвилини підібрати драйвера, а також оновлювати їх в інтелектуальному автоматичному режимі при необхідності. 

DriverHub – додаток для пошуку драйверів і їх установки

Про програму

DriverHub – невелика утиліта для пошуку і установки драйверів вручну і автоматично. Має дуже велику базу драйверів від виробників, не містить рекламного програмного забезпечення. Після установки ярлик програми з’явиться на робочому столі – натискаємо по ньому двічі і у вікні вибираємо «Find now».

процес установки

Через кілька хвилин пошук завершиться і на екрані відобразиться перелік усіх знайдених пристроїв з застарілими або отсутсвии “дровами”. Відзначаємо галочкою ті пристрої, для яких потрібно поставити драйвера і тиснемо «Install». Пакет драйверос ставиться досить швидко. Якщо ви вибирали відеокарту або чіпсет, також рекомендується перезавантажити комп’ютер після завершення. 

Як встановити драйвера на Windows 7 використовуючи Driver Booster Free?

переваги застосування

Driver Booster Free дозволяє знаходити і встановлювати необхідні драйвера для пристроїв. Програма максимально автоматизує весь процес і дає можливість завантажувати кілька файлів одночасно. Серед інших відмінностей потрібно виділити оптимізацію системних налаштувань, яка забезпечує краще швидкодії в іграх. Ще під час установки утиліти виконується аналіз системи і виявляються відсутні або застарілі драйвера.

процедура установки

Після сканування в новому вікні програми відобразиться перелік пристроїв, для яких не знайдено драйвери або є оновлення. При необхідності можна відзначити галочками одну або кілька позицій (на скрині) або відразу натиснути “Оновити все». За закриття програми, вона згортається в трей і в режимі реального часу стежить за актуальністю ПО.

Установка драйверів на вашому комп’ютері за допомогою програми Carambis Driver Updater

особливості програми

Зручна утиліта, що дозволяє виконати оновлення драйверів комп’ютера, ноутбука. Вона може працювати під будь-якою версією ОС Windows і підтримує більше 200 тисяч пристроїв. Варто відзначити також інтуїтивно зрозумілий інтерфейс – це навіть легше, ніж використовувати диск c драйверами. Запускаєте виконуваний файл кліком по ярлику на робочому столі – відразу почнеться сканування діючих механізмів.

Завантаження

Після закінчення процесу на екрані відобразиться список драйверів. Вибираємо необхідні пристрої і у відповідному рядку натискаємо «Завантажити» Також можна задати інші дії правою кнопкою миші. Після цього запуститься майстер установки, по завершенні роботи якого перезавантажуємо комп’ютер. Драйвера встановлені!

Як поставити драйвера в ручному режимі (без спеціальних утиліт)?

суть процесу

Вручну встановити драйвер можна декількома способами. Наприклад, якщо ви переустановили windows, а дрова на мережеву карту не стали автоматично, скачайте їх через будь-який браузер. На офіційному сайті виробника пристрою без проблем можна знайти відповідний драйвер і при необхідності завантажити його актуальну версію, тому даний варіант більш кращий.

Ставимо драйвера мережевої і відеокарти

Щоб отримати останні версії драйверів, використовуйте тільки офіційні джерела. Це важливо. Наприклад, без драйверів мережевої плати не вийде вийти в інтернет, а через відсутність драйвера відеокарти часто встановлюється некоректне дозвіл екрана.

Як ви бачите, встановлювати драйвера на ПК досить просто. Ви можете завантажувати файли окремо або використовувати для цього спеціальні програми, що дозволяють за кілька кліків мишки виконати пошук і скачування актуальних версій драйверів. Це допоможе усунути системні помилки, уникнути збоїв і підвищити продуктивність всієї системи. Не бійтеся використовувати опісаннние способи установки драйвера! Будь-яка з програм передбачає можливість відкоту на попередню версію.

Ссылка на основную публикацию