Як встановити Антивірус Касперського Total Security

Для того, щоб можна було безпечно подорожувати просторами Інтернету необхідно убезпечити від різних загроз свій комп’ютер. Для цих цілей і робляться різні антивірусні програми. В Україні найбільш популярні платні антивірусні програми від Лабораторії Касперського і Доктора Веб. Ці ж компанії розробляють і безкоштовні 30 денні версії, за допомогою яких можна оцінити зручність і комфорт використання.

У цій статті розглянемо установку безкоштовної версії антивірусної програми Kaspersky Total Security. Ця програма підходить для будь-якої операційної системи Windows, Mac, Android, iOS і пристрої: комп’ютер, телефон або планшет.

Як встановити Антивірус Касперського Kaspersky Total Security

Для початку заходимо на сайт лабораторії www.kaspersky.ru/trials і вибираєте потрібний продукт і натискаєте «пробна версія». Далі потрапляєте на сторінку продукту, де вам доступні програми для різних операційних систем. Вибираєте потрібну. Ми виберемо програму «Захист для Windows (30 днів)» і навпроти неї тиснемо «Завантажити».

Після цього почнеться завантаження файлу встановлення, коли він завантажиться, його необхідно запустити і тоді почнеться установка.

Установка Kaspersky Total Security

Коли відкриється установче вікно, необхідно вибрати «Повну установку» і натиснути на «Продовжити». Далі відкриється віконце з додатковими програмами, які обрані за замовчуванням. Якщо вони вам не потрібні, то забираєте галочки і тиснете «Встановити». Далі відкриється вікно прогресу, де буде видно як скоро розпакуються файли.

Далі після розпакування файлів стане доступним вікно з привітанням, де потрібно натиснути на кнопку «Встановити». Після відкриється стандартне ліцензійну угоду розробника, його потрібно прийняти, тому створюємо на відповідну кнопку. Потім знову відкриється віконце з «Положеннями» – його теж потрібно прийняти і тільки після цього відкриється вікно, в якому буде видно шкала програсса, скільки встановлено і як довго ще необхідно чекати.

Далі відкриється вікно, в якому буде вказано про успішну установку і необхідно натиснути на кнопку «Завершити». Після з’явиться віконце з підготовкою до відкриття антивірусної програми.

Активація пробної версії Kaspersky Total Security

Далі відкриється віконце, де можна активувати програму. Вводиться код активації тільки тоді, коли ви її купили. А для активації пробної версії потрібно натиснути на відповідне посилання. Далі відкриється віконце, де буде запропоновано зареєструватися, але цей етап можна пропустити. Все, установка пробної версії антивірусної програми завершена!

Користуйтеся 30 днів на здоров’я. Якщо програма сподобається, то можна купити ліцензію на офіційному сайті розробника.

Ссылка на основную публикацию