Як встановити аську на комп’ютер

Багато починаючі користувачі комп’ютера задають мені питання як встановити аську на комп’ютер, і тому я вирішив детально і покроково розповісти, як встановити icq на комп’ютер. Урок простий і розрахований на кожного користувача-персонального комп’ютера.

Щоб почати установку icq, нам знадобиться інсталяційний файл аськи, який ми зможемо завантажити на сайті icq.com
Щоб завантажити аську на свій комп’ютер, вам потрібно на своєму комп’ютері запустити інтернет браузер, потім в панелі адреси вашого браузера ввести і перейти на наступну адресу – www.icq.com.
Після чого на вашому комп’ютері відкриється головна сторінка сайту icq, де ви зможете скачати програму аськи на свій комп’ютер.
І так щоб завантажити інсталяційний файл аськи, вам потрібно навести курсор миші на кнопку «PC» і один раз натиснути ліву кнопку миші.

Після всіх виконаних дій на вашому комп’ютері відкриється сторінка для завантаження аськи під операційну систему windows 8, на якій, ви і зможете завантажити інсталяційний файл програми аськи на свій комп’ютер.
І так щоб продовжити і завантажити інсталяційний файл програми, вам потрібно навести курсор миші на кнопку «Завантажити ICQ» і один раз натиснути ліву кнопку миші, після чого на вашому комп’ютері почнеться процес скачування інсталяційний файл на ваш комп’ютер.
Процес скачування інсталяційний файл може зайняти кілька хвилин в залежності від швидкості вашого інтернет з’єднання.
Якщо ви не знаєте швидкість свого інтернету, то ви можете переглянути інструкцію, про те, як Узана швидкість свого інтернету.

Після того як ви скачаєте icq на свій комп’ютер, вам залишається в своєму браузері натиснути комбінацію клавіш Ctrl + J, після чого на вашому комп’ютері відкриється сторінка завантажень, в якій ви побачите скачаний інсталяційний файл аськи.
І так щоб почати установку аськи на комп’ютер, вам потрібно буде навести курсор миші на icq і один раз натиснути ліву кнопку миші.

Після того, як ви один раз натиснете за програмою, на вашому комп’ютері може відкритися віконце "попередження системи безпеки", На це увагу звертати не потрібно і натискаємо на кнопку "запустити".

Коли ви натиснете на кнопку "запустити", На вашому комп’ютері автоматично почнеться процес установки аськи на ваш комп’ютер.
В процесі установки програми icq, вам робити не чого непотрібно, так як після запуску інсталяційний файл, програма icq сама почне автоматичну установку на ваш комп’ютер.
Процес установки icq може зайняти кілька хвилин, все буде залежати від продуктивності вашого комп’ютера.

Після завершення установки програма icq, на вашому комп’ютері відкриється віконце програми icq, в якому вам потрібно буде натиснути на кнопку "UIN / E-mail", Потім ввести свій логін і пароль icq і натиснути на кнопку «Увійти».
Коли ви натиснете на кнопку «Увійти», ви зможете користуватися програмою ICQ на своєму комп’ютері.

На цьому у мене все, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию