Як встановити батьківський контроль на Андроїд: кілька дієвих способів

Для чого потрібен батьківський контроль на Андроїд? Ось короткий посібник з налаштування батьківського контролю і обмежень на операційній системі андроїд, щоб ви змогли захистити своїх дітей, а також попередити несанкціоновані витрати зі свого банківського рахунку, яким може скористатися дитина.

В наші дні діти стають все більш технологічними і навіть малюкові дошкільного віку легко вдасться використовувати Android-смартфон в особистих цілях. При цьому ви навіть не дізнаєтеся, що він на ньому робив.

Зверніть увагу

У мережі присутня величезна кількість забороненого, шкідливого і просто антисоціальної контенту, метою якого є діти і підлітки. До того ж є багато платних додатків, витрачати гроші на які без відома дорослих не варто.

Але вам не потрібно жити в страху. Зараз ми покажемо вам, як створювати профілі користувачів для дітей і виставляти відповідні обмеженнядо для кожного з користувачів мобільного пристрою, використовуючи відповідні елементи управління.

Family Link

В першу чергу варто звернути увагу на програму Family Link від Гугл, 2018 року. Це нещодавно випущене додаток, яке за словами розробників допоможе вам встановити деякі цифрові правила як для дітей молодшого дошкільного віку, так і для підлітків. ви можете використовувати його, щоб створити обліковий запис Google для вашої дитини, керувати програмами, які він використовує, стежити за екранним часом (кількість годин активного використання пристрою). Дитині необов’язково знати про наявність такої програми і встановленому нагляд, батьківський контроль на Андроїд можна легко встановити, коли дитина спить.

Додаток в даний час можна використовувати тільки на пристроях Андроїд версії 7.0 або нижче. Програма працює тільки для дітей у віці до 13 років, хоча нижньої межі віку немає, а ось більш старші підлітки швидко зметикують, що до чого. Але тут можна піти на компроміс і для більш дорослого просто створити окрему учетку з меншими обмеженнями, наприклад, тільки за банківськими рахунками і картками.

буде корисним

Family Link блокує всі образливі і непотрібні для підростаючого покоління матеріали. Це просто ще один інструмент, який ви можете використовувати в своїх спробах забезпечити батьківський контроль на Андроїд і безпеку власних дітей в Інтернеті.

Батьківський контроль на телефоні Андроїд, як його встановити, описано нижче в докладному керівництві.

 • Завантажити додаток Family Link на ваш пристрій, використовуючи Play Маркет.
 • Відкрийте програму і натисніть «Почати».
 • Натисніть «Пуск» на екрані «Налаштувати сімейну посилання», потім дотримуйтеся порад, щоб перейти до налаштувань.
 • Увійдіть в меню налаштувань.
 • Вам потрібно буде відповісти на кілька запитань про те, чи має ваша дитина сумісний пристрій і що ви хочете створити обліковий запис для дитини в складі сімейної групи.
 • Введіть ім’я та прізвище вашої дитини і натисніть «Далі».
 • Введіть день народження і стать, потім «Продовжити».
 • Виберіть ім’я користувача Gmail.com (ім’я облікового запису) і натисніть «Підтвердити».
 • Введіть пароль і натисніть «Далі».
 • Прийміть «Угода», потім додайте номер банківської карти, з якою Google зможе одноразово зняти 0,01 $ (відповідно з вашого дозволу) в якості пожертви на благодійність для дітей, які виховуються в дитячих будинках.

Тепер прийшов час додати обліковий запис на пристрій вашої дитини. Перезавантажте телефон і увійдіть в систему, використовуючи дані свого облікового запису. Потім введіть свій власний пароль Google і натисніть «Далі». Сімейна посилання тепер буде встановлена ​​на пристрої вашої дитини.

Важливо знати

Вашій увазі будуть доступні всі додатки, спочатку встановлені на смартфоні, і буде дано вибір налаштувати відповідні обмеження кожного, тобто дозволено малюкові або підлітку запускати їх.

Не дивуйтеся, коли побачите, що YouTube має обмежений доступ – спочатку це додаток вважається «потенційно небезпечним», адже Гугл не може в режимі онлайн перевіряти весь відеоконтент, який завантажується в систему, а при цьому може знайтися відео непристойного характеру, що погано вплине на дитину.

віддалене обмеження

Чи використовуєте Ви систему батьківського контролю?

Так, батьківський контроль дозволяє захистити дитину від небажаного контенту

Ні, не можна обмежувати свободу дитини

Свій варіант в коментарях

Встановивши аналогічно дане додаток на іншому телефоні і увійшовши в ту ж обліковий запис з паролем, записаним раніше, ви побачите відповідні налаштування, але вже для гаджета дитини. Ви зможете легко реалізувати необхідні заборони, використовуючи відповідні фільтри, стеження за геопозіціей смартфона і активний час роботи пристрою.

Зверніть увагу

Налаштовувати смартфон дитини необхідно без його відома, в крайньому випадку, в його присутності, але не вдаючись в деталі ваших маніпуляцій. Дана програма не є «банківським сховищем» і її можна також легко прибрати, як і встановити, якщо знаєш, що шукаєш.

Завершивши всі налаштування, поверніть пристрій дитині, будь-яких обмежень вже функціонують в повній мірі і постійному онлайн-режимі (відповідно при наявності активного інтернет-з’єднання).

Індивідуальна обліковий запис

Батьківський контроль на телефоні Андроїд і як встановити індивідуальну обліковий запис, ми розглянемо далі.

буде корисним

Створення особистий обліковий запис для вашої дитини необхідно в тому випадку, якщо малюк часто буде використовувати саме ваш телефон або планшет, наприклад, в період вашої відсутності, при тривалому очікуванні в черзі за покупками або під кабінетом лікаря.

Для здійснення виконання даної операції буде розглянуто приклад найбільш поширеною операційки Android Nougat. Не турбуйтеся, якщо у вас інша версія ОС, процес налаштування і установки індивідуальної учеткі дуже схожий практично на всіх версіях. Ще одним нюансом є те, що опція «Користувач» може бути з самого початку не виявлено, в такому випадку її варто шукати в підміню безпеки.

Покрокова інструкція:

 • Зайдіть в налаштування смартфона, потім перейдіть вниз і виберіть «Користувачі».
 • Далі торкніться «Додати користувача» і підтвердіть операцію, торкнувшись «Застосувати зараз».
 • Програма вийде з поточної учеткі і запросить здійснення входу в створений обліковий запис для дитини. Слід її назвати відповідно, наприклад, на ім’я малюка, ну і щоб самому не заплутатися в подальшому.
 • Натисніть «Продовжити» в лівій верхній частині екрану, після чого необхідно підтвердити, потрібно здійснити вхід в новий обліковий запис Андроїд.
 • Для того, щоб заборонити дітям завантаження додатків, скачування музики і відео через Плей Маркет, встановіть галочку «Пропустити установку». Ви як і раніше зможете завантажувати додатки і т.д. через свою власну обліковий запис користувача, а в новій ці можливості будуть відключені за замовчуванням.
 • Виконавши всі вищеописані операції, ви також зможете зробити налаштування власного облікового запису і прив’язати її до електронної пошти, або натисніть «Не зараз», щоб пропустити цей крок настройки.

На цьому створення нового облікового запису з певними обмеженнями для вашої дитини закінчено.

Як обмежити контент в Play Маркеті?

У разі, якщо дитині все ж доведеться періодично користуватися смартфоном дорослого, але при цьому потрібно обмежити його можливість завантажувати додатки з Плей Маркета, можна просто обмежити доступ до магазину. Увійдіть в свою учетку Гугл. Потім запустіть додаток Play Store (при цьому все ще перебуваючи в обліковому записі основного користувача на телефоні або планшеті) і натисніть «гамбургер» – кнопка висувного меню у вигляді трьох горизонтальних ліній угорі ліворуч.

Відкриється висувною список меню цього додатка. Прокрутіть вниз і натисніть «Налаштування», потім просувайтеся по списку до тих пір, поки не побачите «Батьківський контроль». Натисніть на даний пункт. Вам потрібно буде створити PIN-код. Введіть це двічі.

Тепер, коли цей параметр увімкнено, просто доторкніться до однієї з категорій налаштування програми, щоб вказати, наскільки серйозними функції обмеження повинні бути для кожного з них. Якщо обмеження стосуються додатків та ігор – навпаки ви побачите цифри, які стосуються віку. Наприклад, натисніть PEGI 7 – це дитина від чотирьох до семи років.

Зверніть увагу

Після виконання всіх маніпуляцій з обмеженням доступу обов’язково натисніть «ЗБЕРЕГТИ» в нижньому кутку під час налаштування окремого додатка. В іншому випадку всі ваші старання по забезпеченню безпеки для малюка пройдуть марно. Нижче головного меню «майстра батьківського контролю» буде візуально доступний статус про прийнятих змінах і обмеженнях кожної програми.

Вважаючи, що дитина не повинна купувати будь-якої платний контент в магазині, можна ввести невелике обмеження, встановивши відповідне обмеження у вигляді PIN-коду. Тепер дитині доведеться питати дозволу на покупку, адже без секретного коду виконати покупку буде просто неможливо, тим самим ви убезпечите себе від несанкціонованих або випадкових розтрат.

Просто перейдіть в головне меню Плей Маркета і встановіть перемикач на позиції «Вимагати аутентифікацію для покупок».

Плей Маркет – це далеко не головний майданчик, де можна завантажувати інтерактивні програми та ігри. В інтернеті повно сайтів, які пропонують аналоги додатків, а самі виглядають точною копією вихідної торгового майданчика. Такі ресурси називаються несанкціонованими джерелами, які також можна заблокувати.

Повторивши попередні дії, вийдіть на головний екран і знову переміститеся в «Налаштування». Знайдіть розділ «Безпека» (званий «Безпека і відбиток пальця» на нашому телефоні), торкніться його, а потім переконайтеся, що перемикач «Невідомі джерела» вимкнений.

Пристрої з кращим батьківським контролем

Android-пристрої є безперечним королем батьківського контролю. Справа не в тому, що вбудований батьківський контроль на Android насправді такий хороший, але операційна система дозволяє розробникам дійсно здійснювати глибокий доступ в систему і вводити відповідні обмеження.

буде корисним

Хорошим прикладом тут буде те, що Apple не дозволяє розробникам додавати пароль для захисту видалення програми, тоді як це можливо на Android.

Не всі пристрої Android рівні за рівнем захисту підростаючого покоління від доступу до небажаної інформації. Кожен виробник смартфонів прагне створити щось унікальне і неповторне. Однак якщо ви хочете купити телефон, в якому вже спочатку зроблений упор на батьківський контроль, то пристрої Nexus і Моторола найбільш близькі до ідеалу. Але цим коротким списком моделей для Андроїд і батьківський контроль на них не обмежується.

Ссылка на основную публикацию