Як встановити daemon tools lite

У цьому уроці я спробую розповісти вам як досить швидко і зовсім нескладно встановити daemon tools. Урок дуже зрозумілий і детальний.

І так щоб встановити daemon tools lite, вам потрібно буде на своєму комп’ютері запустити інсталятор програми, якщо у вас немає інсталяційний файл, то ви можете завантажити daemon tools в інструкції, про те, як завантажити daemon tools з офіційного сайту.
Якщо ж у вас є інсталяційний файл, то вам потрібно запустити інсталяційний файл, після чого відкриється віконце, в якому, вам потрібно буде вибрати версію daemon tools lite платну або безкоштовну.
Щоб встановити безкоштовну версію, вам потрібно буде натиснути на кнопку «Безкоштовно з рекламою».

Далі на вашому комп’ютері почнеться збір настановних файлів, після того як закінчиться процес підготовки файлів, ви в спеціальному віконці побачите кнопку встановити.
Щоб почати установку натискаємо на кнопку «встановити».

Після всіх виконаних дій, на вашому комп’ютері відкриється майстер установки, де вам потрібно буде вибрати мову програми.
І так вибираємо мову інтерфейсу daemon tools і натискаємо на кнопку «далі».

Після чого відкриється віконце, в якому, вам буде запропоновано вибрати ліцензію програми.
Ліцензія програми має три види, «Персональна ліцензія», «комерційна ліцензія» і «безкоштовна ліцензія».
Встановлюємо галочку в пункт «Безкоштовна ліцензія»І натискаємо на кнопку« Далі ».

Коли ви натиснете на кнопку далі, на вашому комп’ютері відкриється віконце, в якому, ви можете зробити деякі налаштування.
У цьому віконці, нам потрібно буде прибрати галочку з пункту «Дозволити програмі відправляти анонімну статистику»І натиснути на кнопку«далі».

Після чого відкриється останній крок налаштувань, в якому вам буде запропоновано змінити шлях установки daemon tools, робити цього не потрібно, так як всі програми бажано встановлювати в диск C.
Щоб почати установку натискаємо на кнопку «встановити».

Коли ви натиснете на кнопку «Встановити», на вашому комп’ютері почнеться процес установки.
Установка програми займе близько 20-50 секунд.

Після того як установка буде завершена, на вашому комп’ютері відкриється дуже важливе віконце, в якому, вам потрібно буде виконати наступні дії:
Прибрати галочки в наступних пунктах “Завантажити та встановити яндекс.браузер», «Завантажити та встановити розширення Яндекса для браузерів», «Завантажити та встановити настройки швидкого доступу до пошуку і сервісу Яндекса», «Завантажити та встановити Менеджер браузерів».
І останнє встановлюємо галочку в пункті Запустити DAEMON Tools Lite і натискаємо на кнопку «Готово».

Коли ви натиснете на кнопку «Готово», на вашому комп’ютері відкриється програма, в якій вам буде запропоновано ознайомитися з підказками, дані підказки потрібно просто пропустити натиснувши на кнопку «пропустити підказки».
Все тепер на вашому комп’ютері встановлена ​​безкоштовна версія daemon tools за допомогою якої, ви можете встановлювати гри, програми, копіювати образи дисків і багато іншого.

На цьому у мене все, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию