Як встановити Гугл Хром на комп’ютер (ноутбук) безкоштовно

Автор:
Опубліковано
· Оновлене

Дана інструкція призначена для людей які не знають як завантажити і встановити браузер Гугл хром (google chrome) на свій комп’ютер. Ми крок за кроком розглянемо всі що потрібно зробити, щоб на вашому комп’ютері з’явився даний браузер.

 1. – завантажити браузер google chrome
 2. – Встановити браузер google chrome
 3. – Налаштувати браузер google chrome

Час яке знадобитися на виконання інструкції не більше 5 хвилин.

Завантажити браузер Гугл Хром

Для цього достатньо в пошуковику будь-якого баузер вбити в пошук «Скачати гугл хром» і перейти по найпершої посиланням з пошукової системи:

Або ж ви можете перейти по цій ссилочку – https://www.google.ru/chrome/index.html  і потрапите відразу на офіційну сторінку Google з якої будемо завантажувати браузер.

Якщо браузер з якого ви будете завантажувати Google Chrome, це Internet Explorer то,

 1. Відкриваємо Internet Explorer
 2. У пошуковому рядку пишемо google.com
 3. Справа в пошуковику бачимо пропозицію про установку Google Chrome. Натискаємо «Так»
 4. Після чого потрапляємо на сторінку скачування «https://www.google.ru/chrome/index.html»

Після того як ви потрапите на сторінку завантаження браузера вам потрібно натиснути на синю кнопку «Завантажити Chrome». Зверніть увагу, що за замовчуванням ви завантажуєте Гугл Хром Для Windows 10 / 8.1 / 8/7 64-bit.

Якщо ви користуєтеся іншою операційною системою Mac або Linux то вам потрібно натиснути «Завантажити Chrome для іншої платформи» і вибрати потрібну вам платформу.

Коли ви натиснете на кнопку «Завантажити Chrome» ви побачите віконце в якому потрібно погодитися з умовами компанії Google. Натискаємо «Прийняти умови і встановити»

Після чого піде автоматичне скачування на ваш комп’ютер. Якщо цього не відбулося, поновіть сторінку. Після скачування знайдіть файл установки Гугл Хром в папці. Якщо не можете знайти цей файл то, за замовчуванням цей файл зберігається в C: \ Users \ Admin (ім’я користувача) \ Downloads.

Встановити Гугл Хром на комп’ютер

Отже, коли у нас є інсталяційний файл ми його відкриємо і почнемо установку. Виглядає він ось так:

Коли ви його запустите, у вас буде повідомлення про те що: «Дозволити даному додатку вносити зміни на вашому пристрої». Ми погоджуємося натискаючи «Так». Після чого починається установка повністю в автоматичному режимі. По завершенню установки у нас відкриється браузер Google Chrome. Готово! Тепер ми знаємо як завантажити і встановити браузер гугл хром.

Налаштування браузера Гугл Хром

Після того як ми завантажили і встановили браузер гугл хром на наш комп’ютер, нам потрібно його налаштувати. За замовчуванням базових налаштувань вистачає, але для повної зручності роботи я пропоную налаштувати браузер під себе.

Список налаштувань:

 1. Імпорт закладок і налаштувань
 2. Зміна пошукової системи за умовчанням
 3. Зміна браузера за замовчуванням
 4. Зміна початкової вкладки при запуску браузера
 5. Конфіденційність і безпека
 6. завантажені файли
 7. установка розширень

Для того щоб зайти в меню налаштувань вам потрібно натиснути на і вибрати пункт настройки.

Далі ви побачите меню налаштувань, де зможете пройтися по кожному пункту зі списку. Я впевнений труднощів у вас не виникне. Розглянь останній пункт.

Установка розширень google chrome

Для того щоб зайти в магазин Chrome натисніть на значок як показано на малюнку.

Ви побачите ось таке меню:

в ньому натисніть на вкладку «розширення». Вам буде представлений список всіх популярних розширень. Клікнувши по будь-якому із запропонованих ви потрапите на сторінку короткого опису розширення, після чого зможете його встановити. Для прикладу я завжди встановлюю розширення AD-block щоб не висвітлювалися рекламні блоки, напевно найкорисніше з усіх.

Для цього в рядку пошуку потрібно ввести «AD-block » і натиснути «+ Встановити»

Після чого почнеться автоматичне встановлення і AD-block буде успішно встановлено. Переконатися в цьому можна подивившись в правий верхній кут браузера і ви побачите долоньку в червоному колі. Це означає, що розширення встановлено і працює. Налаштувань за замовчуванням вистачає з головою, тому вам не доведеться його налаштовувати. Тепер вам не доведеться бачити спливаючі рекламні банери на кожному сайті, насолоджуйтеся контентом.

Так само хочеться сказати про зірочці в адресному рядку. Якщо вам сподобався сайт і ви хочете на нього повернутися знову, додайте його в обрані одним кліком по зірочці яка знаходитися в правому верхньому куті. Зручна річ особливо якщо ви часто Серф (відвідуєте) по сайтам.

Ссылка на основную публикацию