Як встановити iTunes на комп’ютер Windows XP: інструкція

iTunes – мультімедіаплеер від корпорації Apple, що дозволяє прослуховувати, купувати музичний треки і записувати їх в постійну пам’ять портативного пристрою. Програма має стильний заточеним під оформлення програмних продуктів для MacOS призначеним для користувача інтерфейсом. Можливості, які дарує iTunes, встановлений на комп’ютер з Windows:

 • відтворення музики і відео з HDD або оптичних дисків;
 • конвертування мультимедіа;
 • запис музичних та відеодисків;
 • прослуховування інтернет-радіостанцій.

Плеєр володіє всіма типовими для подібного роду програм функціями: візуалізація відтворення аудіо, що настроюється еквалайзер, підтримка трекліст, нормалізація звуку, пошук за списком, редагування тегів. Сьогодні і розглянемо, як встановити даний програвач на комп’ютер, що працює під управлінням Windows XP.

завантажуємо Айтюнс

Щоб отримати можливість оцінити функціонал і зовнішній вигляд цього популярного плеєра, необхідно завантажити продукт на комп’ютер з офіційною сторінки компанії Apple.

 • Йдемо на сайт розробника в розділ «Itunes».
 • Переходимо в «Downloads».

Вказувати місце свого розташування і вводити адресу пошти для підписки на розсилку новин та пропозицій не обов’язково.

 • Тиснемо на кнопку «Завантажити» і чекаємо завершення скачування.

Залежно від браузера може з’явитися діалогове віконце з пропозицією вказати шлях збереження файлу або попередження, що виконуваний файл може таїти в собі небезпеку для Windows.

Сценарії сайту подають запит на інформацію про вашу операційній системі, тому алгоритми ресурсу розробника автоматично визначають версію Windows, її розрядність і чи відповідає комп’ютер вимогам, що пред’являються розробниками для нормального функціонування iTunes. Як правило, все працює без збоїв, а знайти сьогодні комп’ютер, на який не вийти встановити плеєр, дуже складно. Однак, для перегляду фільмів в FullHD потрібно наявність процесора з частотою від 2 ГГц, об’єм оперативної пам’яті від 1 Гб і відеокарта відповідної продуктивності (подробиці див. На сайті Apple).

інсталяція програми

Перед запуском завантаженого exe-файлу бажана установка QuickTime версії не нижче 7.6 (а краще останньої). Навіть якщо цього не зробити, інсталятор на фінальному етапі встановить QuickTime.

Більшість користувачів, в тому числі і новачків, зможуть встановити Itunes на XP самостійно. Якщо сумніваєтеся в своїх знаннях, краще прочитайте статтю до кінця або виконуйте кожен крок відразу після його прочитання.

 • Запускаємо виконуваний файл, який завантажили раніше.

Він називається ItunesX.exe, де X – розрядність версії продукту.

При появі вікна з попередженням, що завантажений з інтернету файл може таїти загрозу безпеці Windows XP, тиснемо «Так». Якщо використовуєте малопотужний комп’ютер або його обчислювальні ресурси зайняті виконанням інших високопріоритетних завдань, розпакування установника може затягнутися на кілька хвилин.

 • У першому діалоговому вікні, де наведені короткі дані про програму, тиснемо на кнопку «Далі», щоб почалася установка програми.

 • Уважно вивчаємо умови експлуатації Itunes, ніж нехтує переважна більшість користувачів (причому у всіх сферах життя).

Приймаємо всі його пункти, в разі згоди, і натискаємо «Далі». Для цього необхідно встановити чекбокс в відповідне положення. Інакше установка Айтюнс на Windows XP не здійснив.

 • У наступному вікні можна встановити деякі параметри інсталяції програми: каталог розміщення її файлів (шлях установки), створення ярликів на робочому столі і необхідність використання Itunes, як стандартного програвача для аудіофайлів в Windows XP, після чого слід натиснути «Встановити».

 • Після завершення установки натискаємо «Завершити» для виходу з інсталятора Itunes.

Якщо необхідно відкрити плеєр після закриття вікна, відзначаємо галочкою єдину опцію у вікні.

Для підключення Iphone / Ipad з метою копіювання на них музичних композицій необхідно перезавантажити комп’ютер.

Для користувачів, які не мають облікового запису в Itunes, спочатку необхідно завести обліковий запис через додаток або сайт підтримки програми.

перевстановлення Айтюнс

Якщо вирішили встановити Айтюнс після якогось періоду невикористання плеєра, внаслідок чого він був видалений, відразу доведеться очистити каталоги з залишками файлів програми.

 • Йдемо в каталог, куди було встановлено додаток (в Windows XP це папка «Program Files») і видаляємо каталог «Itunes», якщо в ньому знаходяться будь-які файли.
 • Переходимо за адресою «All Users \ Application Data \ Apple Computer» в каталозі «Documents and Settings», де також видаляємо «iTunes».
 • Скористаємося утилітою CCleaner для очищення хвостів додатки.
 • Перезавантажуємо комп’ютер.
 • Зупиняємо служби Apple Mobile Device і iPod Service, зайшовши в оснастку «Служби» через пункт «Адміністрування» панелі управління або пошуковий рядок.

Ссылка на основную публикацию