Як встановити модпак на World of Tanks

Використання різних модифікацій в World of Tanks, робить гру більш цікавою і різноманітною. За допомогою таких доповнень, гравець уникає багатьох труднощів при веденні бою, а також бачить свої досягнення і дії суперника, і багато іншої інформації.

Найчастіше встановлюються спеціальні добірки модов з різними функціями, але при бажанні можна використовувати і окремі модифікації, які необхідні для гравця. Питання як встановити модпак на World of Tanks хвилює багатьох початківців гравців, у них, як правило, дана процедура викликає деякі труднощі.

Для цього слід зайти в папку клієнта, яка є в програмі

Там є ресурс / res_mods, який формується автоматично саме для цих цілей, зайшовши в неї необхідно створити папку з ім’ям поточної версії гри. У більшості випадків цього достатньо для нормальної установки модпака, але іноді потрібно створення додаткових папок.

Установка звукового доповнення дозволяє поліпшити ігрову озвучку. За допомогою таких модифікацій змінюються навіть окремі фрази, якими обмінюється екіпаж. Крім того подаються сигнали при пораненні танкістів або пошкодженні танка.

Ви легко встановите такий модуль в програмі, головне скачати його на перевіреному сайті. При закачуванні, в ігровій пакет звукових модифікацій, потрібно закрити клієнт гри. Крім того, кількість звукових модов має бути обмежена, інакше можливі збої в грі, це відноситься до всіх доповнень.

Розібравшись, як встановити модпак на World of Tanks, необхідно вивчити, які саме доповнення необхідні в грі

Розрізняють такі модифікації:

• дані про прицілах – вони необхідні, щоб знати, скільки часу залишилося до перезарядки, наявність снарядів в обоймі і іншу інформацію, якої немає в базовому файлі;
• детальна графіка – цей мод, може показати вразливі місця в захисті машин, збільшує видимість і допомагає цілитися;
• звукові записи
• файли, які змінюють форму і зовнішній вигляд ангарів;
• мод, який забезпечує повний аналіз статистики гравців, починаючи від кількості проведених боїв і закінчуючи відсотком виграшів в них;

Крім вище перерахованих модів є маса інших, не менш цікавих доповнень до гри.

Якщо об’єднати їх в пакети і встановити разом, це заощадить час для гри. Вам потрібно просто вибрати потрібний модпак і за допомогою інсталятора його встановити в програму. Який саме пакет вибрати залежить від вас, адже це ваша гра.

Ссылка на основную публикацию