Як встановити моди на Террарію: докладна інструкція

Terraria вийшла в світ в 2011 році і до цих пір є однією з популярних ігор в жанрі пригодницької пісочниці. Гра пропонує користувачу двовимірний світ в якому можна добувати різні ресурси, займатися пошуком скарбів і брати участь в боях з противниками. Але постійно мінливий геймплей вимагає великої концентрації, і щоб спростити гравцеві життя, рекомендується скористатися модами. Розглянемо, як встановити моди на террарію і зробити геймплей ще цікавіше.


Малюнок 1. Керівництво по установці модов в гру Terraria

Інструкція як встановити моди на Террарію

У 2011 гра завоювала перше місце в номінації «Інді-гра року», за версією гравців. Сьогодні вже більше 20 млн. Користувачів дали унікальний і захоплюючий геймплей гри.

Однак, рано чи пізно настає момент, коли традиційна гра починає набридати і користувачеві хочеться чогось більшого. Отримати додаткові можливості користувач може, граючи з встановленими модами (Малюнок 2).

Так як Terraria поширюється через онлайн-сервіс цифрового поширення комп’ютерних ігор – Steam, встановити їх можна, також через цей сервіс. Тільки завантажуючи модифікації з перевірених джерел, можна бути впевненим в тому, що користувач не встановить заражений вірусами файл і не зашкодить працездатності ПК. 


Малюнок 2. Приклад модов в грі

Використання TModLoader

Моди – це доповнення до комп’ютерної гри, яке написано розробниками для зміни параметрів і спрощення ігрового процесу. Модифікації, як правило, поширюються безкоштовно і часто використовуються в стратегіях і 3D-шутерах.

Примітка: Щоб поставити моди на Террарію, для початку необхідно встановити TModLoader – по суті, це той же мод, який дозволяє працювати з вихідним кодом Terraria. Що дає можливість розробляти власні моди або встановлювати розроблені іншими користувачами (Малюнок 3).

Для коректної роботи програми, необхідно завантажити та встановити TModLoader тієї версії, яка відповідає версії встановленої на ПК ігри. Для цього:

 1. необхідно відвідати офіційний форум TModLoader;
 2. перегорнувши сторінку в низ, в розділі «Download», необхідно знайти посилання на скачування для «Windows». Там же є посилання для скачування для операційних систем «Mac» і «Linux»;
 3. вибрати версію встановленої гри зі списку під кнопкою;
 4. скачати архів.


Малюнок 3. Інтерфейс TModLoader для роботи з модами

Після скачування архіву з terraria modloader mods, а це своєрідний фундамент для установки модів, його необхідно розпакувати і встановити. Для цього:

 1. відкриваємо додаток Steam, знаходимо гру Terraria, натискаємо по ній правою кнопкою миші, вибираємо «властивості», далі «локальні файли», «переглянути локальні файли». Відкривається папка з файлами гри;
 2. розпаковуємо архів з TModLoader і копіюємо весь вміст архіву;
 3. вставляємо в папку з грою;
 4. погоджуємося з заміною.

Все, процес установки TModLoader завершено. Тепер користувачеві необхідно зайти в гру і за допомогою вкладки «браузер модов» вибрати і встановити сподобався. Як додатковий варіант, можливо завантажити додаток з допомогою торрент клієнта.

Як завантажити моди

Після установки TModLoader при вході в гру, з’являється кілька нових розділів. Щоб знайти потрібний мод, необхідно зайти у вкладку «браузер модов» і якщо відома назва, вбити його у вікно пошуку. Також проводити пошук можна просто перегортаючи запропоновані варіанти. Пошук модів на террарію в стиме, є самим безпечним і зручним.

Однак, не завжди виходить знайти потрібну модифікацію, через «браузер». Тому іноді доводиться вдаватися до ручного пошуку та встановлення. Для цього:

 • знайдіть в інтернеті необхідну вам модифікацію і скачайте її (Малюнок 4);
 • розпакуйте архів, скопіюйте папку з модом в папку, розташовану за адресою My Games-Terraria-ModLoader-Mods.

Далі, необхідно зайти в гру, в розділ «моди», знайти там встановлену модифікацію і включити її, якщо вона не включена. Після чого слід натиснути праву нижню кнопку «перезавантажити моди» або якщо гра не русифікована – «Reload Mods». Після чого, ігровий світ з встановленими модифікаціями, ставати повністю доступний для користувача.


Малюнок 4. Приклад мода для гри

Особливості установки Андроїд

Terraria, серед користувачів, популярна не тільки на ПК, але і на мобільних пристроях. Однак, мобільна версія, трохи відрізняється від комп’ютерної і тому не рідко у користувачів виникає резонне питання: як встановити моди на террарію працюючу на андроїд?

Щоб встановити моди на мобільний террарію, гравцеві необхідно з Play Market завантажити і встановити додаток під назвою «toolbox terraria». За допомогою цього додатка користувач може:

 1. встановлювати моди;
 2. завантажувати текстури і персонажі;
 3. активувати нескінченні ресурси та інше.

Після установки програми необхідно пройти реєстрацію із зазначенням електронної пошти. Перейшовши на вкладку «моди», можна скачати будь-які сподобалися модифікації. Щоб їх активувати, слід перейти у вкладку «стартер» і пересунути зелений бігунок навпроти напису «Вікно суспензії гри».

Недоліком програми є велика кількість реклами і нерусифікованою інтерфейс. При незнанні англійської мови, доводиться користуватися автоматичним перекладачем від Google, який переводить не завжди коректно.

Як встановити на Windows 7-10

Установка модів на гру, що працює як на windows версії 7, так і 10, повністю ідентична і описана вище.

Однак слід врахувати, що на останню версію операційної системи від Майкрософт, краще встановлювати останню версію Terraria. Також, не рекомендується використовувати піратські копії – тільки так, можна бути впевненим, що гра буде працювати стабільно, без багів. Ми так само рекомендуємо оновити всі драйвера за допомогою програми DriverMax для коректної гри.

можливі труднощі

В процесі експлуатації модифікацій, у користувачів не рідко виникають труднощі. Розглянемо найбільш поширені питання, які часто цікавлять гравців:

 • Чи потрібно оновлювати моди? – да, їх рекомендується періодично оголошувати, для забезпечення стабільної роботи. При кожному заході в «Mod Browser», система, при необхідності, буде саме про це попереджати.
 • Як грати з іншим гравцем, якщо у нас встановлені різні моди? – Ніяк. Щоб з’явилася можливість спільної гри, необхідно завантажувати та встановлювати тільки однакові модифікації.
 1. Після установки modloader mods, пропали всі збереження, що робити? – не варто панікувати – нічого не пропало. Збереження розташовуються в різних варіантах гри – з модами і без них. Щоб повернути все на місце, необхідно скопіювати файли, що знаходяться в папці за адресою: комп’ютер-Документи-My Games-Worlds-Players в папку, розташовану: My Games-ModLoader-Worlds-Players.
 • Як відключити модифікації? – відключити їх можна двома способами: відключити непотрібні або видалити їх остаточно. Щоб відключити непотрібні або встановлені помилково модифікації, зайдіть в розділ «моди», знайдіть той, який хочете вимкнути і навпроти нього натисніть – «відключити». Після чого натисніть «Reload Mods» (Малюнок 5).


Малюнок 5. Перезавантаження і відключення всіх модов в грі

Якщо потрібно видалити всі модифікації і повернути чистий клієнт, то слід зайти в Steam, ПКМ вибрати гру, далі «локальні файли», «перевірити цілісність гри». Після чого, програма запустить перевірку і ті файли, які вона не зможе розпізнати як оригінальні, видалить. Тобто видалить TModLoader з встановленими модами.

Ссылка на основную публикацию