Як встановити на комп’ютер торрент – покрокова інструкція

Доброго часу доби, шановні читачі.

В Інтернеті сьогодні можна знайти практично будь-яку інформацію, включаючи документи, музику або фільми. І для зручного збереження до себе на пристрій використовуються спеціальні програми. Далі в статті я розповім, як встановити на комп’ютер торрент, а також ознайомлю з деякими іншими основними моментами.

Загальна інформація

В «світової мережі» існує маса порталів, з яких будь-який бажаючий може без будь-яких проблем скачати потрібну інформацію. Одні ресурси пропонують дані прямо зі своїх серверів.

Інші ж користуються потужностями користувачів. Останні якраз і являють собою систему, про яку розповідається в статті. Виходить, що потрібні дані знаходяться безпосередньо на комп’ютерах інших користувачів. І щоб роздобути їх до себе на пристрій, необхідно скористатися спеціальною програмою.

Вона передбачена на всі найпопулярніші операційні системи: на Віндовс 10, Mac OS, на Лінукс і навіть мобільні платформи Android.

Додаток дозволяє швидко і легко обмінюватися інформацією з іншими користувачами Мережі. При цьому воно виконує всі в автоматичному режимі. Головне – мати безлімітний Інтернет і включений комп’ютер.

установка

Отже, для того, щоб встановити до себе на обладнання програму російською мовою безкоштовно, необхідно для початку завантажити відповідний дистрибутив на офіційному сайті. Просто пишемо в пошуку «mtorrent»Або«bittorrent», Переходимо на основний ресурс, і зберігаємо до себе на пристрій відповідний елемент. Далі все протікає звичайним чином:

  1. Запускаємо файл-інсталятор.
  2. З’явиться нове вікно, в якому вказуємо відповідний нам мову. Підтверджуємо кнопкою «Ок».
  3. Після цього почнеться скачування відповідного перекладу.
  4. Потім запуститься безпосередня установка.
  5. Кілька разів вибираємо «далі».
  6. з’являться «Умови використання»Додатка, з якими нам потрібно погодитися.
  7. Вказуємо папку, куди саме необхідно розмістити додаток. Саме в цей момент можна вибрати установку на інший диск. Також для зручності відзначаємо створення ярлика на робочому столі. Решта вказуєте за бажанням. Я порадив би все зайве прибрати. Знову натискаємо «далі».
  8. Тепер має з’явитися вікно, в якому говориться, що програму потрібно додати в виключення захисника на Віндовс 7 і інших версіях. В іншому випадку можуть виникнути проблеми зі скачуванням файлів.При установці другої галочки клієнт буде запускатися в автоматичному режимі при старті пристрою.
  9. Потім ми побачимо вікно, в якому знімаємо позначку. Нерідко в цей момент додаток пропонує розмістити в системі ще кілька продуктів. Особисто я все відключаю і продовжую.

Після закінчення процесу на робочому столі повинен виникнути ярлик. В цілому це все. Абсолютно не важливо, куди саме розміщується додаток, на ноутбук безкоштовно або стаціонарний комп’ютер.

Тепер залишається тільки завантажити відповідний файл на порталі і відкрити його за допомогою щойно придбаного ПЗ. Тепер же ми можемо без будь-яких проблем скачати файли, що знаходяться на комп’ютері користувача, який створив роздачу. Крім того, до даного процесу приєднуються користувачі, раніше зберегли вже собі на пристрій відповідний фільм, гру, музику або додаток.

Рішення дозволяє встановлювати швидкість скачування, що зручно при роботі в Інтернеті. Особливо користувачам з невеликою швидкістю.

Якщо раптом вам щось не ясно, завжди можна знайти масу відео, в якому детально показаний кожен крок. Передплачуйте і розповідайте про нас іншим.

Ссылка на основную публикацию