Як встановити на Windows 7 нову Windows 10

Необхідність поставити Windows на повністю новий ПК у користувачів з’являється дуже рідко. Зазвичай власникам комп’ютерів потрібно оновитися до більш сучасної Віндовс, наприклад, провести оновлення до Windows 10 вже функціонуючої «Сімки». Нижче представлені інструкції, як грамотно встановити на працюючу в ПК Windows 7 нову Windows 10. Користувачу тільки треба вибрати для себе відповідний спосіб і далі просто керуватися описаними в цій статті послідовними діями.

варіанти

На першому етапі слід прийняти рішення застосувати чи чисту інсталяцію «Десятки» або оновлюватися. Перший варіант рекомендується використовувати власникам комп’ютерів з Windows 7 starter, при цьому вони гарантовано отримають новеньку Віндовс 10, яка абсолютно позбавлена ​​помилок і шкідливих файлів, зазвичай передаються в «спадок» за багато років експлуатувати в ПК Віндовс 7. Власникам інших версій Windows 7 можна перейти на нову вісь через оновлення, і при цьому зберегти всю наявну інформацію в пам’яті комп’ютера, а також деякі встановлені в старій системі утиліти.

З використанням оновлення системи

Найбільш легким варіантом є зробити апгрейд Віндовс 7 до «Десятки». Необхідно відзначити, що в разі, якщо користувачеві після переходу не доведеться до душі Віндовс 10, то легко можна здійснити відкат ОС до «Сімці».

Існують наступні основні вимоги, суворе виконання яких є головними критеріями можливості успішного оновлення до Віндовс 10:

 1. Офіційна версія Віндовс 7 повинна бути обов’язково активованою;
 2. Повинні бути Завантажено і інстальовані всі оновлення ОС;
 3. Перед тим, як встановлювати нову систему, необхідно забезпечити обсяг вільної пам’яті на системному розділі вінчестера ПК більше 30 GB;
 4. Необхідно обов’язково перевірити відповідність усіх умов і вимог до операційної системи і комплектує складу ПК на офіційному сайті Майкрософт.

Алгоритм послідовних дій виглядає наступним чином:

 1. У властивостях ОС переконатися в тому, що встановлена ​​в комп’ютері Віндовс офіційна.
 2. У Центрі оновлення «Віндовс» перевірити чи включені оновлення ОС.
 3. При необхідності виконати аналіз апгрейдів в ручному режимі.
 4. Дочекатися повного завершення процесу;
 5. Далі в треї з’явиться відповідна іконка з пропозицією перейти на новинку від Майкрософт, клікнувши на яку треба тільки слідувати послідовним підказкам системи.

У разі коли у користувача відсутня час на очікування завантажувати пакунки оновлень, то можна відвідавши офіційний ресурс Майкрософт, обзавестися спеціальною програмою установки Віндовс 10 «Media Creation Tool».

Потрібно виконати наступні кроки:

 1. Після запуску програми на екрані з’явиться вікно з варіантами дій, де потрібно встановити позначку на першому варіанті і клацнути «Далі»;
 2. Потім слід дочекатися повного завершення процедури копіювання в пам’ять комп’ютера дистрибутивів;
 3. Потім необхідно встановить в ПК USB-носій;
 4. Слід використовувати флешку не менше 3 GB, тому що при невідповідності обсягу її пам’яті програма видасть помилку;
 5. Дочекавшись закінчення копіювання даних на USB носій перед користувачем з’явиться меню з трьома полями, які треба заповнити і клацнути «Далі»;
 6. Користувачам ПК з Windows 7 starter доступна інсталяція модифікації Home, а якщо встановлена ​​максимальна комплектація «Сімки», то – Віндовс 10 PRO;
 7. Потім дочекатися закінчення процесу завантаження;
 8. Потім дочекатися закінчення процесу аналізу;
 9. Будуть з’являтися різні меню, що відображають хід процесу;
 10. Далі клікнути «Прийняти», звичайно, після «уважного і прискіпливого» ознайомлення з умовами;
 11. Потім в наступному відобразиться віконці клікнути «Встановити»;
 12. Дочекатися повного завершення інсталяції ОС;

Чистий інсталяція Віндовс 10

Для цього необхідно записати образ на знімний носій з офіційного ресурсу Майкрософт.

Тут легко створити DVD-диск або флешку з дистрибутивом «Десятки». Далі встановити носій в ПК і перезапустити його. Далі слідувати вказівкам майстра установки.

Алгоритм дій при запису завантажувального дистрибутива на знімний носій:

 1. Встановити USB носій (повинен бути більше 3 GB) у відповідний роз’єм комп’ютера або DVD-диск в привід (обов’язково слід попередньо запам’ятати або зробити запис у блокноті свій серійний номер);
 2. Поставити відмітку на другому пункті в додатку установки системи;
 3. Клікнути «Далі»;
 4. Потім поставити позначку на обраному варіанті носія;
 5. Клікнути «Далі»;
 6. Дочекатися повного завершення процесу;
 7. В результаті користувач отримає носій з новою системою, яким може користуватися необмежена кількість раз.

Ссылка на основную публикацию