Як встановити оновлення самому: минаємо Центр оновлення.

Як встановити оновлення самому: обходимо установник

Один із способів усунення помилки оновлень переплітається з нашим завданням. У будь-якому випадку подальші дії мають на увазі, що пакет “проблемних” оновлень викачаний і лежить в папці завантаження Windows (або де ви там завантаження зберігайте):

Тільки що саме цей об’єкт у нас і не встановився. Ознайомимося з його вмістом. Це можна зробити двома способами: через Китай і швидше. Однак перед тим, як почати подальші процедури, ми повинні виключити фонове (можливе) втручання Windows в наші справи. Для цього:

  • скопіюємо файл оновлень
  • створюємо в корені диска нову папку і додамо назву, наприклад,
  • помістимо скопійований файл в папку і також перейменуємо, надавши назву коротший (це дійство і вище робиться для полегшення вводяться далі команд), наприклад,

В результаті у мене вийшла така ситуація:

файл 123 лежить в папці 1 кореня диска З:

Якщо у вас є архіватор типу 7-zip, просто розпакуйте файл оновлень з його допомогою прямо сюди. Якщо немає, то в консолі cmd, запущеної, введіть команду:

expand -f: * c: \1\123.msu c: \1\

У підсумку наша перейменована Нова папка (Вона ж) поповнилася наступними файлами:

Якщо система не налаштована на відображення розширень файлів, краще, щоб подання до директорії і папках Windows в нашому випадку було в вигляді таблиці. Нам потрібен тільки один з цих файлів (найвагоміший) – той, що з розширенням .cab. А ось і він (до речі, для зручності ви можете перейменувати і його; я на наступному малюнку так і зроблю):

я назвав потрібний файл 321

Тепер знову запускаємо cmd від імені адміністратора і вводимо команду на установку за допомогою Диспетчера пакетів Windows PkgMgr.exe (Я рекомендую так):

pkgmgr / ip / m:c: \ 1 \ 321.cab / quiet / l:c: \ 1 \ 321.log / norestart

де перша виділена жирним частину команди – шлях до файлу .cab. прапор / quiet змусить систему встановити оновлення фоном, /l:c:\1\321.log – створить лог процесу, в якому можна буде перевірити результати установки, / norestart – система не буде проситися в перезавантаження в разі успіху установки.

Якщо ви власник Windows 10, у вас є ще один інструмент примусової установки.

Ссылка на основную публикацию