Як встановити пароль для користувача Віндовс або поставити пароль на включення ПК?

Установка пароля на комп’ютер або ноутбук допоможе убезпечити ваші персональні дані від сторонніх очей. Реалізація завдання не вимагає ніяких специфічних знань. Послідовність дій складається з декількох простих кроків, які лише трохи відрізняються один від одного, в залежності від версії вашої ОС. Розглянемо, як поставити пароль на обліковий запис Віндовс. Також ми торкнемося питання скидання пароля облікового запису, розповімо, як прибрати пароль або замінити поточний пароль на новий.

Як поставити пароль на комп’ютер з Windows 7?

Віндовс 7 є однією з найпопулярніших OS від компанії Майкрософт на сьогоднішній день. Щоб захистити комп’ютер і операційну систему, дотримуйтесь наступної інструкції:

 1. У меню Пуск в правому верхньому куті спливаючого інтерфейсу, знаходиться іконка вашого профілю, натисніть по ній;
 2. У вікні, натисніть посилання «Створення пароля для свого облікового запису» і перейдіть по ній;
 3. Заповніть відповідні поля в наступному вікні. Код може складатися з букв і цифр, його необхідно ввести 2 рази (саме слово і підтвердження пароля), правило діє для будь-якої версії Віндоус. Також ви можете придумати підказку для пароля (не обов’язково для заповнення, але корисно на випадок, якщо ви давно не користувалися своїм ПК або лептопом, відповідь на питання допоможе згадати кодове слово);
 4. Після завершення вищенаведених пунктів, можна тиснути кнопку «Створити пароль»;
 5. Вітаємо, тепер ви знаєте як встановити пароль на Windows 7, при наступному включенні комп’ютера, з’явиться запит авторизації.

Змінити пароль можна в меню керування обліковими записами точно таким же способом, як ви задавали парольний фразу. Також варто відзначити, що фізичний доступ до файлів і папок на ПК зберігається через інші облікові записи. Ще ви завжди можете витягти жетскую диск і підключити його до іншого комп’ютера для зчитування інформації – це працює з усіма версіями Віндовс.

Як поставити пароль на комп’ютер з Windows 8, 8.1?

Обмеження доступу до файлової системи в «вісімці» – також нескладна процедура. На відміну від інших редакцій Віндовс, тут потрібно провести ряд трохи інших маніпуляцій. Покрокова інструкція:

 1. Наводимо курсор миші в правий кут екрану, в вікні знаходимо розділ «Параметри» і тиснемо «Зміна параметрів комп’ютера»;
 2. У наступному розділі шукаємо вкладку «Облікові записи» або «Користувачі», залежить від версії OS;
 3. Виберіть пункт «Параметри входу»;
 4. Далі тиснемо «Додати» новий пароль (як показано на скріншоті);
 5. Після введення пароля підтвердіть ваші настройки і дочекайтеся повідомлення про успішне завершення процесу;
 6. Перезавантажте комп’ютер для активації нововведень. Відмінно, ви встановили пароль для входу в Windows 8.

Варто відзначити, що крім букв і цифр, ви можете встановити графічний пароль: кола, лінії і точки, комбінаціб яких слід вказувати при вході в запаролений обліковий запис. Це зручно, наприклад, для користувачів з обмеженими можливостями.

Як поставити пароль на комп’ютер з Windows 10?

Використання пральний захисту на «десятці» дозволить убезпечити свої дані, що зберігаються на жорсткому диску, в тому числі відео, музику, фотографії, документи електронної пошти, архіви та багато іншого. Розглянемо на прикладі, як це зробити:

 1. Для початку, слід натиснути кнопку Пуск і увійти в «Параметри» (потрапити в цей же пункт можна комбінацій клавіш Win + I);
 2. Заходимо в управл ння обліковим записом і натискаємо на вкладку “Параметри входу», розташованої з лівого боку інтерфейсу;
 3. Відкриється вікно, в якому необхідно вибрати пункт додавання захисного коду;
 4. У наступному пункті залишилося придумати пароль і ввести підказку (при бажанні);
 5. ОС вашого ПК захищена паролем, більше ніхто не зможе отримати доступ до конфіденційної і нформации.

Як поставити пароль на комп’ютер з Windows XP, Vista?

Більш старі редакції Віндовс досі поширені серед багатьох користувачів по всьому світу, а значить установка коду безпеки User Password при вході в систему все так само актуальна. Розберемо покрокове керівництво по реалізації завдання:

 1. Після кліка по меню Пуск, запускаємо «Панель управління»;
 2. Заходимо у вкладку до призначених для користувача облікових записів;
 3. Далі вибираємо свою учетку (з правами адміністратора);
 4. У відкритому інтерфейсі натисніть клавішу створення коду;
 5. З’явиться вікно, в якому ви і буде створений пароль для захисту входу в систему.

Крім захисту користувача Windows, ви можете запароліть підсистему Биос, яка працює незалежно від версії операційки на ПК. Для установки захисту, затисніть одну з кнопок F1, F2, F8 або Delete при включенні компа (зазвичай F2 або Del). На синьому екрані BIOSа знайдіть меню з назвою типу BIOS Password.

Далі можливо 2 варіанти. Якщо комп’ютер старий, то биос, швидше за все підтримує установку захисту тільки для власних налаштувань. У більш нових версіях прошивки існують два види захисту: User Password, Administrator Password. Якщо задати User Password, ПК буде запитувати пароль при кожному включенні. Administrator Password же діє тільки на настройки біоса.

Однак, такий захист легко зламати – досточно на півгодини витягти батарейку материнської плати для скидання налаштувань Биос або скористатися спеціальною перемичкою, яка, як правило, розташована поруч з батарейкою.

Як бачите, процедура створення пароля для організації належної безпеки ваших даних не відніме багато часу і не викличе ніяких труднощів навіть у новачків. Всього кілька простих кроків і ваш комп’ютер захищений від несанкціонованого доступу, не має значення, будь то родичі, друзі, колеги або сторонні користувачі. Зверніть увагу, що тим самим ви ще й істотно знижуєте ризик проникнення шкідливих об’єктів і вірусних загроз в Віндовс!

Ссылка на основную публикацию