Як встановити пароль на браузер Яндекс?

Досить часто можна спостерігати ситуацію, коли один комп’ютер або ноутбук використовується різними користувачами. У кожного з них може бути свій браузер, настроєний відповідно до їх особистими смаками та уподобаннями. Оскільки оглядач містить багато особистих даних і інформації, слід забезпечити надійний захист оглядача, яку найкраще реалізувати, налаштувавши пароль.

Пароль на браузер Яндекс – безпека даних понад усе!

До цієї незвичайної міру забезпечення безпеки користувачі вдаються досить рідко, що пояснюється низьким рівнем поінформованості про подібного роду можливості. Класичний браузер зі стандартним переліком функцій не здатний надати користувачеві подібної захисту, через що, доведеться використовувати стороннє ПО для досягнення бажаного.

Щоб поставити пароль на браузер яндекс, може знадобитися:

  • Програма, яка функціонує на рівні системи;
  • Додаток для Chrome;
  • Розширення для яндекс-браузера.

ВАЖЛИВО! Яндекс браузер розроблений базі інших веб-оглядачів, таких як Opera і Chrome, через що, він сумісний з доповненнями, призначеними для них.

У кожного з представлених способів є свої переваги і вади, проте важливо розуміти, що всі вони цілком дозволяють досягти бажаного.

Блокування файлу exe яндекс.браузер

Найбільш надійним варіантом, що дозволяє перешкодити доступу до браузеру з боку інших користувачів, які експлуатують даний комп’ютер, представляється блокування exe оглядача. Оскільки ОС не має подібного функціоналу, слід застосувати одну із спеціальних утиліт, наприклад Free Exe Password.

ПОРАДА! Цей додаток повністю безкоштовно і дозволяє забезпечити належний рівень захисту файлу.

Процес її використання вкрай простий. Після успішної інсталяції, буде необхідно вибрати пункт Select to Exe і вказати місце збереження браузера, з використанням якого і здійснюється запуск програми. З ним можна ознайомитися у властивостях ярлика, в розділі Об’єкт вкладки Ярлик. Скопіювавши адресу, можна налаштувати повідомлення, яке буде виводитися при спробі введення пароля, а також саме кодове слово. Зберігши зміни, можна насолоджуватися встановленої захистом.

Робота з розширеннями для установки пароля на яндекс.браузер

Встановивши спеціалізоване додаток, на зразок LockPW або Set password for browser, можна без праці захистити програму від доступу третіх осіб. Для початку, потрібно завантажити і інсталювати їх. Перше є виключно в магазині додатків Chrome, в той час, як друге допустимо скачати з сервісу Яндекс.

У LockPW необхідно включити режим інкогніто, після чого, натиснути кнопку заблокувати браузер. Для функціонування захисту слід придумати надійний пароль. Оскільки самостійно це зробити досить складно, краще скористатися одним з численних генераторів паролів, який дозволить повністю автоматизувати створення оптимальних кодових слів.

Другий додаток налаштовується набагато простіше. Відразу після інсталяції, воно пропонує поставити потрібну комбінацію символів в якості пароля, який буде запитуватися при запуску.

Однак у другому випадку є невелика проблема, здатна негативно вплинути на безпечність даних. Справа в тому, що друге розширення не працює, якщо оглядач працює в фоні і не закритий до кінця. Для запобігання доступу сторонніх до програми, буде потрібно вибрати в треї значок яндекс, натиснути правою кнопкою і під сплив меню відключити дозвіл роботи в режимі фону.

Порівнюючи обидва додатки, не можна не відзначити, що перший варіант має масу настройок і забезпечує помітно вищий рівень безпеки, в той час, як другий помітно легше налаштувати.

Ссылка на основную публикацию