Як встановити патч на ДТА 4

Якщо ви хочете встановити патч для gta 4, але ви не знаєте або у вас з якої-небудь причини не виходить встановити патч для ДТА 4, то вам тоді сюди з цієї простої і покрокової інструкції, ви дізнаєтеся як встановити патч gta 4.

Встановлювати патч на gta 4 ми будимо версію 1.0.7.0, так як на даній версії патча встановлюються більшість хороших модов, а також патч версії 1.0.7.0, найстабільніший з усіх версій патчів 1.0.2.0, патч 1.0.3.0, 1.0.4.0.
І так щоб встановити патч останньої версії gta 4, вам потрібно буде завантажити патч версії 1.0.7.0 англійську версію, так якщо ви встановити патч російської версії 1.0.7.0, то встановлювати машини в gta 4 ви не зможете, так як у вас буде з’являтися помилка efc20 fix.
Також при установці патча російської версії 1.0.7.0 буде вискакувати помилка filecheckfix.
Зверніть увагу: filecheckfix для gta 4 1.0.7.0, для gta 4 ви ніде НЕ скачаєте, також фікс які обходяться помилку для версії 1.0.7.0 ви ніде НЕ скачаєте.
Щоб обійти помилки в патчі 1.0.7.0, вам потрібно буде завантажити англійську версію патча 1.0.7.0.
Після установки англійської версії патча 1.0.7.0, ви зможете встановлювати моди і машини в gta 4.
У вас, напевно, виникне питання, про те, як же грати на англійській версії, все дуже просто по курсу патча, ми встановимо русифікатор для англійської версії 1.0.7.0.
Якщо ви не знаєте де скачати патч англійської версії то ось посилання, де ви можете завантажити патч англійської версії 1.0.7.0 – www.rockstargames.com/downloads#/?collection=9 або ось інша посилання – www.gtavicecity.ru/gta- 4 / patches / 3427-patch-dlya-gta-4-1070-en.html
Після скачування патча, на вашому комп’ютері буде завантажений архів патча.
І так щоб продовжити і встановити скачаний патч, вам потрібно буде навести курсор миші на заархівований патч, і два рази натиснути ліву кнопку миші.
Зверніть увагу: якщо на вашому комп’ютері не встановлена ​​програма WinRAR, то ви не зможете встановити скачаний вами патч, так як патч заархівований програмою WinRAR.

Після того, як ви відкриєте заархівований файл, ви побачите файли необхідні для установки.
І так щоб продовжити і встановити патч для gta, вам потрібно буде навести курсор миші на інсталяційний файл «UpdateTitle.exe» і два рази натиснути ліву кнопку миші.

Коли ви інсталяційний файл «UpdateTitle.exe», на вашому комп’ютері відкриється майстер установки патча в гру gta 4.
Тут вам нічого натискати не потрібно, майстер установки автоматично встановить патч в розташування вашої гри.
Установка патча займе кілька хвилин.

Після завершення установки патча, на вашому комп’ютері відобразиться повідомлення, про те, що патч для гри Grand Theft Auto 4, був успішно встановлений.
Щоб завершити установку патча, вам потрібно буде натиснути на кнопку «Готово».
Тепер ви можете завантажити і встановити русифікатор для патча англійської версії, якщо ви не знаєте, як встановити русифікатор для патча, то ви можете переглянути інструкцію, про те, як встановити русифікатор для gta 4.

Зверніть увагу: після установки патча версії 1.0.7.0, на вашому комп’ютері при запуски гри буде вискакувати помилка відсутня файл xlive.dll, щоб виправити цю помилку вам потрібно буде завантажити файл xlive.dll для gta 4 і скопіювати в основну паку, в якій у вас встановлена ​​гра gta 4.
Завантажити файл xlive.dll ви можете на сайті – www.gtavicecity.ru/gta-4/programs/14740-xliveless-0999b7-1010-1070-eflc-1120.html
Після того як ви скопіювали файл xlive.dll, gta 4 буде успішно завантажена на вашому комп’ютері і ви зможете пограти gta 4 з останньою версією патча 1.0.7.0.

На цьому у мене все, всім поки приємною вам гри, до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию