Як встановити (перевстановити) Windows 7 з флешки правильно

Автор:
Опубліковано
· Оновлене

Я вважаю що навик переустановлення системи повинен освоїти кожен. Уміння перевстановити windows вам стати в нагоді 100%. Ви зможете за півтори години роботи сидячи за кріслом у знайомого, попиваючи чай заробити близько 10-15 $ (середня ціна сервісних центрів за цю послугу). Почути велика кількість подяк і отримати хороші рекомендації у вашій компанії як вузького спеціаліста в цій галузі. У наш час це повинен знати і вміти кожен школяр і домогосподарка. Можливість самостійно знати як правильно перевстановити windows 7 з флешки дозволить вам швидко повернути комп’ютер в робочий стан, не дивлячись на час доби або день тижня що дуже важливо, оскільки СЦ не працюють цілодобово і якщо у вас злетить windows то доведеться чекати. Так само за допомогою цієї інструкції ви зможете перевстановити windows 7 з диска. Єдина відмінність відміну потрібно буде в BIOSе вибрати завантаження ні з флешки, а з диска.

Так само вам може знадобитися виконати резервне копіювання файлів, якщо на комп’ютері є потрібна вам інформація або програма !!!

Перевстановлення windows 7 з флешки. Покрокова інструкція

Для початку нам потрібна завантажувальна флешка, дана статті передбачає її наявність. Якщо у вас немає завантажувального флешки ви можете дізнатися як створити її тут.

Далі нам потрібно змінити налаштування завантаження в BIOS і запустити установку windows 7. Тобто всього три кроки:

  1. Установча флешка windows 7
  2. параметри BIOS
  3. Установка windows 7

ВАШІ ДІЇ:

Вставте установчу флешку windows 7 в комп’ютер або ноутбук.

Включаємо або перезавантажуємо якщо комп’ютер включений і запускаємо меню BIOS. На різних комп’ютерах і ноутбуках це меню викликається по різному. Можливо доведеться перезавантажувати комп’ютер кілька разів щоб вгадати з кнопкою запуску.

Відразу після включення комп’ютера кілька разів натискайте клавішу виклику BIOS поки не з’явиться меню, якщо ж воно не з’явилося, а почалося завантаження windows, почекайте поки завантажитися, після чого перезавантажте комп’ютер і натискайте на іншу клавішу виклику меню. На зображенні нижче представлені всі можливі варіанти для запуску BIOS.

За часту це клавіші F2, DEL, F12. Так само на деяких ноутбуках і ПК є можливість запуску меню «вибору завантажувального диска» за допомогою однієї F8. Якщо у вас вийшло викликати меню «вибору завантажувального диска» ви вибираєте в ньому флешку і переходите до встановлення. При цьому вам не доведеться лізти в меню BIOS. Якщо ж немає потрібно зайти в BIOS.

Після того як ми зайшли в BIOS нам потрібен розділ Boot. Навігація по BIOS здійснюється з клавіатури за допомогою стрілок, Enter, і F (1-12). Отже переміщаємося за допомогою стрілок в меню Boot і знаходимо там Hard Disk Drives, натискаємо Enter. Вибираємо 1 st Drive натискаємо Enter, вибираємо флешку, після чого повертаємося в меню boot за допомогою клавіші esc. Знаходимо Boot Device Priority натискаємо Enter і переміщаємо нашу флешку на перше місце (якщо вона не стоїть на 1 місці) перемістити можна або F5 / F6 або стрілочки + Enter, залежно від версії BIOS.

У кожному меню BIOS є підказки Звертайте увагу на них! Цими діями ми дали комп’ютера команду що потрібно запускатися з флешки. Тепер для збереження цих змін натискаємо клавішу F10 і ОК. Комп’ютер перезавантажується.

Відразу після перезавантаження почнеться зчитування з флешки про це говорить наступна смуга завантаження яку ви побачите на екрані.

Через кілька хвилин з’являється діалогове вікно з можливістю вибору мови. Вибираємо потрібний нам мову і тиснемо «далі».

Для початку установки тиснемо встановити

Перед нами бачимо віконце вибору розрядності системи. Залежно від windows яка записана на флешки і буде проводиться вибір.

Далі приймаємо умову ліцензійної угоди (ставимо галочку) і тиснемо »далі«.

Наступним кроком нам потрібно вибрати тип установки, вибираємо «Вибіркова: тільки установка Winows (для досвідчених користувачів)» або ж як на фото Вибираємо повну установку.

Тепер уважно, нам потрібно вибрати диск на який буде встановлюватися сістема.К жаль букв ви не побачите тому вибір диска потрібно здійснити по типу диска. Приклад: У мене при установці є два диска C – системний (25 ГБ) і D – робочий (121 ГБ). Мені потрібно вибрати диск C оскільки раніше на ньому була встановлена ​​система. Вибираємо системний диск після чого тиснемо Налаштування дискаФорматування.

Після того як ми натискаємо Форматування, висвічується повідомлення попереджувального характеру. Погоджуємося натиснувши ОК

Як тільки форматування завершено натискаємо «Далі».

Тепер ми бачимо головне вікно установки windows це відбувається в п’ять етапів і триває має не більше 25 хвилин після чого комп’ютер перезавантажитися і продовжиться установка.

Важливо не пропустити момент перезавантаження комп’ютера, оскільки нам потрібно буде витягти флешку або повернути настройки BIOS (щоб запуск був ні з флешки а з жорсткого диска)! Ви можете почекати 10 секунд і після того як комп’ютер автоматично перезавантажитися відразу витягнути флешку або ж перезавантажити зараз і витягнути флешку. Якщо ви не встигли витягнути флешку установка почнеться заново. Не варто засмучуватися зачекайте з’явитися вікно вибору мови після чого перезавантажте комп’ютер і вийміть флешку і установка продовжиться!

Після завершення установки ви побачите вікна настройки персональних параметрів. Даємо ім’я ПК, придумуємо пароль якщо є бажання, так само виконується активація яку можна пропустити вибираємо свій часовий пояс, дату, час.

Якщо у вас ліцензійна Windows введіть ключ, якщо ж у вас піратка тоді зніміть галочку з Автоматично активувати Windows при підключенні до Інтернету.

ГОТОВИЙ!

Тепер у вас повністю робоча, функціональна Windows 7. Не забудьте повернути налаштування BIOS якщо цього не зробили раніше. Оскільки при включенні комп’ютера у вас буде завантажуватися з флешки.

Ссылка на основную публикацию