Як встановити самому Windows 8

Привіт Шановні читачі!
У минулій статті – ми розглянули установку операційної системи Windows 8. На мій погляд, стаття була неповною і сьогодні я пропоную вам ознайомитися з покрокової і докладної рекомендацією щодо установки, даної ОС.

Установка Windows 8

1. Перед самим початком установки операційної системи Windows 8, вам необхідно дізнатися – чи сумісні пристрої вашого комп’ютера або ноутбука з самою операційною системою і чи буде працювати правильно і повноцінно. Для цього вам слід пройти на сторінку центру сумісності компанії Microsoft, посилання ви можете знайти в попередній статті перехід на Windows 8.
2. Після того, як ви запустите програму інсталяції операційної системи Windows 8, вам випаде можливість завантаження і установки драйверів з Інтернет в автоматичному порядку. Це потрібно для того, щоб в момент установки ОС не виникло різноманітних помилок і не передбачуваних ситуацій. Я вам настійно рекомендую не пропускати цей крок.

3. Далі, для продовження коректної і правильної установки операційної системи Windows 8, вам буде потрібно ввести ліцензійний ключ продукту, який знаходився на коробці з диском або був висланий вам на електронну скриньку. Пам’ятайте, що без цього ключа установка і оновлення системи неможливі.

4. Далі, вам слід визначитися з тими даними і налаштуваннями, які будуть перенесені на нову платформу. Всі вибрані вами параметри, будуть залежати від того, яку версію ОС, ви вибираєте.
5. Після перенесення всіх потрібних вам файлів, налаштувань і параметрів, програма інсталяції Windows 8, зробить останню перевірку вашої апаратної і програмної частини на сумісність. Якщо трапиться так, що щось не підходить або некоректно працює, то асистент установки видасть на екран монітора вікно, в якому буде вказана інформація для виправлення помилки або застосування ваших дій.
6. Далі, для початку установки операційної системи Windows 8, вам буде потрібно підтвердити правильність введених вами даних і параметрів, які ви самостійно вибрали.
7. Як я вже говорив, процес інсталяції операційної системи може займати від 15 хвилин, до однієї години часу. За час установки, ваш комп’ютер або ноутбук буде кілька разів перезавантажений самостійно.
8. Якщо установка операційної системи Windows 8 пройшла успішно і не виникло ніяких помилок і збоїв, то програма установки запропонувати вам вибрати настройки колірної схеми.

9. Все пройшло відмінно! Прийміть мої поздоровлення, операційна система Windows 8 успішно встала на ваш комп’ютер. Якщо ви хочете повернути настройки робочого столу в стандартному вигляді, то вибирайте плитку «Робочий стіл» або натисніть і, утримуючи клавішу «Windows» на клавіатурі натискайте кнопку «D».

Перевірка версії Windows може здійснюватися кількома способами. Покрокову інструкцію того, як перевірити версію Windows, Ви також можете знайти на нашому сайті. Для того, щоб більш детально дізнатися про встановлення ОС Windows 8, пропоную переглянути наступне відео.

Ссылка на основную публикацию