Як встановити скачала гру

Ви, напевно, вже знаєте, що найпростішим способом скачати гру з інтернету можна за допомогою програми торрент, але як встановити завантажену гру з торрента ви, напевно, не знаєте? Якщо ви хочете навчитися встановлювати викачані гри з інтернету на комп’ютер, то тоді ви можете переглянути урок, про те, як встановити завантажену гру.

Завантажені гри з інтернету можуть мати такі розширення: iso, mds, mdf, mdx, але в основному викачані гри з інтернету мають формат iso.
І так, припустимо, ми завантажили гру з інтернету за допомогою програми торрент, тепер нам потрібно відкрити завантажену гру, щоб встановити на комп’ютер.
Зверніть увагу: якщо ви завантажили гру з інтернету має формат rar, zip то ви можете ознайомитися з інструкцією, про те, як встановити гру з архіву.
Щоб відкрити і встановити завантажену гру з інтернету нам допоможе програма Daemon Tools.
Якщо на вашому комп’ютері ще не встановлена ​​програма Daemon Tools, то ви можете переглянути інструкцію, про те, як встановити Daemon Tools на комп’ютер.
І так щоб відкрити і встановити завантажену гру, вам потрібно на своєму комп’ютері запустити програму Daemon Tools. Потім в програмі daemon tools, вам потрібно навести курсор миші на віртуальний привід, і натиснути один раз праву кнопку миші, після чого розкриється додаткове меню, в якому вам потрібно один раз натиснути ліву кнопку миші по пункту «Монтувати».

Коли ви оберете пункт «Монтувати», на вашому комп’ютері відкриється провідник Windows.
У провіднику Windows нам потрібно вказати шлях, в якому розташована скачана гра з інтернету, тобто відкриваємо локальний диск, в якому збереглася ваша гра, потім один раз натисніть ліву кнопку миші по завантаженої грі і натисніть кнопку «Відкрити».

Коли ви натиснете на кнопочку «Відкрити», програма daemon tools змонтує образ гри, і через кілька секунд, на вашому комп’ютері відкриється віконце з автозапуском, в якому вам потрібно один раз натиснути ліву кнопку миші по пункту «Setup» (Виконати).
Для прикладу ми встановимо гру Cabela’s Outdoor Adventures.

Коли ви оберете пункт «Setup» на вашому комп’ютері відкриється майстер установки встановлюється гри, щоб продовжити установку гри на комп’ютер натискаємо на кнопочку «Далі».

Коли ви натиснете кнопочку «Далі», на вашому комп’ютері відкриється наступний крок установки гри, в якому вам потрібно буде змінити деякі настройки.
Зверніть увагу: перед установкою гри обов’язково змініть шлях встановлюється гри.
За замовчуванням гри встановлюються в диск C: \ Program Files
Ні в якому разі гри в диск C: неустановлеваем, так як локальний диск C системний.
Бажано гри встановлювати в локальний диск D, локальний диск G, локальний диск H, локальний диск F, дивлячись яка буква, привласнена до вашого диску.
Шлях встановлюється гри повинен виглядати ось так: D: \ Games \ назва вашої гри, або ось так G: \ Games \ назва вашої гри.
І так в спеціальному віконці змінюємо шлях установки нашої гри і натискаємо на кнопочку «Далі».

Коли ви натиснете на кнопочку «Далі» на вашому комп’ютері відкриється віконце, в якому вам буде запропоновано встановити додаткове програмне забезпечення, в цьому віконці ми нічого чіпати не будимо і натиснемо на кнопочку «Далі».

Після того як ви натиснете кнопку «Далі», на вашому комп’ютері почнеться процес установки гри. Процес установки гри може зайняти від 5хв – 20хв, і від і однієї години і більше.

Після завершення установки гри на вашому комп’ютері відкриється майстер установки DrectX, в цьому віконці ставимо галочку «Я приймаю умови даної угоди» і натискаємо кнопку «Далі».

Коли ви натиснете кнопочку «Далі», на ваш комп’ютер почнеться установка або оновлення DrectX, перед установкою DrectX, у вас повинен бути включений інтернет.
Якщо на вашому комп’ютері встановлено останній DrectX, то на вашому комп’ютері відкриється віконце, в якому буде написано, що на вашому комп’ютері встановлена ​​остання версія і виконувати установку не слід і вам залишається натиснути на кнопочку «Готово».
Якщо на вашому комп’ютері не встановлено DrectX або DrectX необхідна оновити, то в цьому випадку на вашому комп’ютері почнеться процес установки DrectX, після завірення установки відкриється оповіщає віконце, про те, що DrectX успішно встановлений і вам залишається натиснути на кнопку «Готово».

Коли ви натиснете на кнопку «Готово» на вашому комп’ютері відкриється віконце, в якому буде сказано, що встановлюється гра успішно встановлена, щоб завершити установку натисніть на кнопочку «Завершити».

На цьому у мене все, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию