Як встановити скайп Skype на комп’ютер. повна Інструкція

Всім привіт! Сьогодні я вирішив написати невеликий пост про те, як встановити Skype! Думаю, навіть немає, знаю, він багатьом відомий і Америку я не відкрию. Окей. Приступимо? Давайте встановлювати!

Для початку, що з себе, представляє програма Skype? Це програма для спілкування. Можна розмовляти з друзями сидячи з мікрофоном. Можна робити відео-дзвінки, але для цього необхідна веб-камера. До речі, скайп можна встановити не тільки на windows. Але і на смартфон з Android. Так і не тільки.

Для того щоб встановити його, завантажуйте установник. Завантажити його легко. Просто вбийте Skype в пошуковик. Натисніть на одну з перших посилань і там скачайте. Ви напевно потрапите на офіційний сайт програми.

Дати вам посилання на скачування я не зможу, так як в будь-який момент у скайпу може вийти оновлення. А то, що ви завантажили б у мене, в кінці кінців, програма б зажадала оновлення. Особисто у мене було так. Я не міг увійти в свій аккаунт поки не скачав оновлення.

Можу дати посилання на офіційний сайт skype.com, звідси і качаємо.

Ок. Завантажили. Що далі? А далі нам потрібно її встановити. Встановлюємо. Запускаємо інсталятор Skype. Що ми бачимо?

Вибираємо Російська мова. Далі тиснемо на кнопку «Я згоден (-на) – далі». Можете почитати умови використання Skype. Але, я як і всі цього не роблю. Окей. Натиснули на кнопку, бачимо наступне.

Бачимо, нам пропонують встановити додатковий плагін від скайп. Я встановлю. Ви можете зняти галочку. Тиснемо на «Продовжити».

Ну, тут все ясно. Реклама …. Прибирайте галочки і тисніть на кнопку «Продовжити».

Усе. Пішла установка.

Чекаємо закінчення установки. Після того як установка буде завершена. Запуститься скайп. Ви побачите.

Потрібно зареєструватися. Натиснемо «У вас немає логіна?». І вас може перекинути на сайт реєстрації. А може і вилізти ось таке ось вікно.

Заповнюємо всі поля. І тиснемо «Я згоден. Створити обліковий запис”. Після цього скайп перевірить, чи вільний логін, який ви вказали. Якщо так, то на Ваш E-mail відправиться лист. Робіть все так, як буде сказано.

Окей. Ми створили свій обліковий запис. Зараз ми розглянемо ще один варіант реєстрації. Процес, якого відбуватиметься на сайті.

Ок. Ви натиснули на кнопку «У вас немає логіна?». Запустився браузер і вас перекинуло на сторінку реєстрації. Що ми бачимо? Бачимо поля, які нам необхідно заповнити. Заповнюємо. Ви можете увійти, використовуючи свій аккаунт від Facebookілі через обліковий запис від Microsoft. Але якщо ви не знаєте що це, або у вас немає облікового запису в цих системах, то заповнюйте поля, які там дані.

Так. Заповнили поля. В кінці сторінки реєстрації буде ось це.

В принципі тут все зрозуміло. Потрібно ввести капчу. До речі капча – це набір символів, які захищають, що то від спаму. Ну, це я так, банально пояснив.

Після введення капчі натискайте на кнопку «Я згоден (-на) – Далі». Якщо логін, який ви вказали, буде вільний, то вас перекине на ваш обліковий запис. В іншому випадку доведеться підбирати логін, який вільний.

З таким привітанням мене зустрів скайп. До речі, на E-mail, який ви вказали відправитися лист з поздоровленням. Може бути, відправиться лист і з проханням підтвердити пароль. Потрібно буде підтвердити.

Тепер ви можете полазити по свого облікового запису. Можете заповнити деякі поля до кінця. Особисто у мене заповнене на 80%.

Так ну да ладно. Давайте вже ввійдемо в саму програму. Вводимо логін і пароль!

Натискайте «Вхід». І ви ввійдете в свій аккаунт скайп. Може з’явитися ось таке вікно:

Але з’явиться воно в тому випадку, якщо ви на сайті скайп, в свого облікового запису не вказали свою аватарку (фотографію). Можете вказати, натиснувши на «продовжити». А можете закрити і приступити до спілкування.

Я встановив зображення. Тепер я готовий до спілкування.

Ну все. Залишилося тільки додати контакти.

От і все. Нарешті ми встановили скайп. Якщо є питання, то пишіть в коментарі. Завжди їм радий.

Ну, на цьому я закінчую. Підписуйтесь на мій блог! Я ще багато хочу до вас донести! Незабаром розповім про одну проблему щодо скайпу. Вона у вас теж може виникнути. Коли запускаєш скайп а там нічого немає! Проблема …. Про неї я вам розповім, розповім і покажу, що й до чого. Загалом, позбудемося цієї проблеми.

Ну а хто знає рішення, можете написати в коментарі. Може бути, є ще шляхи вирішення даної проблеми, про які я навіть не чув. Можливо, я використовую дані методи, як рекомендації в наступному пості. Можу навіть автора коментаря вказати. Ну да ладно. До скорого!

Ссылка на основную публикацию