Як встановити стару версію програми для iOS – докладна інструкція


Як встановити стару версію програми для iOS?

Метою будь-якого оновлення програмного забезпечення є модернізація функціоналу та підвищення стабільності роботи. Тобто, оновлюючись, додатки на iOS повинні ставати більш практичними, чуйними і безпечними з точки зору зберігання особистої інформації. Все ж практика показує, що нерідко поновлення софта призводять до зворотного ефекту, додатки починають «вилітати», трапляються збої при проведенні багатьох стандартних процедур, а також з’являються зависання і гальмування. В результаті користувач прагне «відкотити» утиліту до попередньої версії і в даній статті ви дізнаєтеся, як встановити стару версію того чи іншого додатка для iOS. До вашої уваги буде запропонована покрокова інструкція, відповідальне виконання якої дозволить домогтися бажаного результату всього за кілька хвилин.

Підготовка до «відкату» версії програми

Щоб відновити працездатну версію утиліти, користувачеві Apple знадобиться комп’ютер, програма Charles і стара стабільна версія програми, яка в подальшому і буде проінстальована.

Зверніть увагу

В описаному далі способі «відкату» всі маніпуляції при установці старої версії ПО проводяться безпосередньо через ПК.

Відмітимо, що стару версію програми слід качати тільки з iTunes, щоб уникнути помилок в процесі відновлення.

Інструкція по відновленню робочої версії софта

Як тільки ви завантажили стару версію улюбленої утиліти і встановили Charles на комп’ютер, можна приступати до відновлення програми з робочими параметрами. Для цього:

 • Запустіть Charles на ПК і перейдіть на вкладку «Grant Priveleges», де вам доведеться ввести пароль адміністратора для продовження налаштування.
 • Перейдіть на вкладку «Structure» і клікніть правою клавішею мишки по напису «buy». Далі в меню оберіть пункт «Enable SSL Proxying».
 • Як тільки почнеться завантаження в iTunes, примусово перервіть її. Знайдіть додаток, чию версію ви хочете «відкотити», відкрийте сторінку з його описом, натисніть на «buy» і знову зупиніть інсталяцію.
 • Клікніть правим кліком на «buy» і в цей раз виберіть пункт «buyProduct».
 • В меню оберіть «Response», далі натисніть правим кліком на «buyProduct» і виберіть «Export». З’явиться стандартне вікно, куди ви можете зберегти файл інсталяції. Тут вам необхідно вибрати формат «XML» і зберегти.
 • Знайдіть збережений XML-файл у себе на ПК і відкрийте його за допомогою текстового редактора. В результаті, вирішуючи питання, як встановлювати стару версію програми для iOS, в відкритому документі вам знадобиться знайти рядок lt, keygt, softwareVersionExternalIdentifierslt, / keygt ,. Під нею ви побачите такий масив даних (цифри, зрозуміло, будуть іншими):

lt, integergt, 1111111lt, / integergt,

lt, integergt, 2222222lt, / integergt,

lt, integergt, 33333lt, / integergt,

Все це версії програми, яку ви хочете «відкотити». Користувачеві необхідно вибрати той варіант, який раніше тішив його стабільністю. Скопіюйте номер правильного видання в окремий документ. Він далі знадобиться для установки.

Завжди встановлюєте останні оновлення для додатків?

Так, адже вони розширюють функціонал програми

Ні, в більшості випадків вони роблять тільки гірше

Свій варіант в коментарях

 • У програмі Charles клікніть правим кліком по «buyProduct» і виберіть «Edit», далі клікніть по «Text». У відкритому документі знайдіть рядок lt, keygt, appExtVrsIdlt, / keygt ,. Під нею ви побачите номер, обрамлений тегом. Його необхідно замінити на номер, який ви скопіювали раніше (наприклад, lt, integergt, 2222222lt, / integergt,).
 • Замінивши номер, перейдіть в нижню частину документа до «Response» і переконайтеся в тому, що під рядком bundleShortVersionString зазначена необхідна вам версія утиліти.
 • Знову клацніть правою кнопкою миші по «buyProduct» і натисніть «Breakpoints».
 • Оновлення сторінку з додатком. Для цього знову знайдіть софт в iTunes.
 • Знайшовши додаток, натисніть на кнопку завантаження і відразу пройдіть в програму Charles. Тут ви побачите спливаюче вікно, в якому вам знадобиться натиснути «Edit Request», далі клікнути по «XML Text» і у вікні під рядком lt, keygt, appExtVrsIdlt, / keygt, вставити все той же скопійований номер актуальною для вас версії програми.
 • Натисніть «Execute» і у вікні знову натисніть «Execute».
 • Розпочнеться скачування програми в iTunes. Дочекавшись її закінчення, перейдіть на закладку «Мої додатки в iTunes» і клікніть правим кліком мишки по свіжозалитий софту. Викличте меню з додатковою інформацією і переконайтеся в тому, що на ваш ПК завантажена необхідна вам версія програми.
 • Підключіть смартфон або планшет до мережі Інтернет і зайдіть в iTunes. Почніть установку програми. Якщо все вищевикладене зроблено правильно, на вашому гаджеті буде встановлена ​​та версія софта, яка, на вашу думку, була найбільш стабільною.

Для старих пристроїв

Буває так, що власники старих гаджетів (iPhone 5, 4 і старіше), які протягом багатьох років користувалися звичним набором функціоналу iOS, зробили скидання девайса заводські налаштування і при установці улюблених програм зіткнулися з ситуацією, коли iTunes щосили твердить, що софт несумісний з можливостями їх пристроїв. У таких ситуаціях підійде інша інструкція, яка також допоможе пересічному користувачеві впоратися із завданням, як провести установку старої версії додатка для iOS. причому в описаній інструкції користувачеві не знадобиться завантажувати додатковий софт. Досить тільки:

 • Запрограмувати пристрій синхронізацію з iCloud.
 • Зайти в iTunes з ПК і завантажити потрібну вам додаток (за стандартом скачується остання актуальна версія, але це не проблематично).
 • Відкрити App Store на девайсі і знайти інсталятор додатка, який ви вже встигли залити на ПК. Біля найменування програми натисніть на кнопку «завантажити». Перед вами з’явиться стандартне повідомлення про несумісність, але при цьому система запропонує вам завантажити актуальну версію. Давши згоду на скачування, вам залишається тільки почекати деякий час, поки на девайс встановиться застарілий варіант утиліти.
Ссылка на основную публикацию