Як встановити Viber на комп’ютер?

Перед тим, як розповісти про те, як встановити Viber на комп’ютер, давайте дізнаємося, що з себе представляє ця програма. Viber – це програма, яка дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями і дзвонити іншим користувачам сервісу абсолютно безкоштовно. Можна заощадити пристойну суму грошей на зв’язку просто використовуючи цю програму. Спочатку вона розроблялася на мобільний телефон, але тепер доступна і на комп’ютерах, стаючи гідним конкурентом Skype.

Чим відрізняється Viber від WhatsApp і Skype?

Переваги цього програмного забезпечення рясніють. Воно безкоштовно, що в дійсності за рік допоможе заощадити вам від третини до цілої зарплати. У разі якщо у вас тимчасово відсутній телефон – ця програма пов’язує всі повідомлення і виклики, які надходять на смартфон, з комп’ютером, і ви отримуєте повноцінну заміну. Viber за час існування сильно розрісся і покращив якість зв’язку, тепер «не в мережі», «нічого не чути» або «чутно погано» все рідше використовується на адресу програми.

Така утиліта має не більше вимоги до швидкості інтернету, так можна використовувати її навіть на комп’ютері з мобільним інтернетом на відміну від Skype.

Що вже й зовсім не залишає шансів конкурентам на кшталт програми WhatsApp або Skype, що сервіс надає можливість підтримувати зв’язок по всьому світу не тільки між мобільними телефонами або комп’ютерами, але і стаціонарними телефонами. Такий виклик може коштувати колосальні гроші, а тепер ціна зводиться тільки до оплати спожитого трафіку. Приємною родзинкою є красивий і барвистий інтерфейс.

Як працює Viber?

Принцип дії Viber один і той же що у Skype, вони використовують трафік оператора, що б пересилати необхідні дані. Такий, можна сказати милицю, працює дуже гладко, пропажі з’єднання або нерозбірлива мова практично не зустрічається, навіть якщо ваша зона погано підтримує такий додаток, то доведеться чекати не поліпшення самого Viber, а більше веж стільникового зв’язку, що дозволяють безперебійно підтримувати зв’язок.

Ви повинні розуміти, що провести виклик на інший мобільний пристрій через програму можливо, тільки якщо на ньому теж встановлено це забезпечення.

Дізнатися чи є абонент користувачем Viber дуже просто, поруч з позначкою контакту автоматично з’явиться позначення вказує на це. Так як сфера впливу неймовірно швидко розростається, то в найближчому майбутньому, можливо, такий софт буде поставлятися разом зі смартфонами.

Як встановити Viber на комп’ютер?

Встановити клієнт цієї програми дуже просто, так само як і будь-якого іншого софта, що правда є деякі нюанси. Отже, для початку вам потрібно завантажити додаток з офіційного сайту розробника. Після завантаження, запустіть установку подвійним натисканням на файл. ВАЖЛИВО! Встановлюйте з правами адміністратора, інакше можуть бути непередбачувані помилки, та й, загалом-то, працювати все це не буде.

Так само важливий момент, для установки Viber на комп’ютер у вас повинен бути смартфон тому як кожна версія прив’язується до телефону, працює правило 1 телефон = 1 комп’ютер.

Перед установкою комп’ютерної версії програми у вас повинна бути встановлена ​​вона ж на телефон. Відразу після закінчення установки ви побачите вікно з порожнім полем для введення вашого мобільного номера, куди прийде пароль для активації облікового запису. Звичайно, ви можете скористатися телефоном друга, якщо у вас немає смартфона, але це буде пов’язане з незручностями. Viber час від часу перевіряє активність вашої мобільного програми і якщо вона не використовується, попросить підтвердження ще раз і ще раз.

Проблеми, пов’язані з установкою Viber

1. У деяких людей виникає необхідність установки програми на кілька комп’ютерів з прив’язкою до одного телефону. У планах розробників не присутній така ідея, відповідно якщо шляху встановити і є, то всі вони обхідні. По суті такої можливості не надається;

2. Найбільш часта проблема – це не приходить код активації, найчастіше через збої мережі, але панікувати не варто. Зачекайте добу, і якщо протягом 24 годин вам все-таки не прийшло повідомлення, ви можете вислати його повторно.

Важливо розуміти, що повідомлення приходить в саму програму, а не в SMS. Переконайтеся що у вас встановлений Viber на смартфоні, інакше ви не отримаєте код.

3. Якщо у вас не вдається встановити програму, а вискакують помилки або зависає процес ініціалізації, тоді спробуйте натиснути на файл установки правою кнопкою миші і виберіть «Запустити від імені адміністратора». Це повинно допомогти, так як ніяких спеціальних приготувань програма не вимагає.

4. Якщо заходячи в сам Viber, ви бачите, що сервіс недоступний, але при цьому ви переконані, що стільниковий зв’язок є, тоді причина у самого сервісу і вони поправлять все незабаром, потрібно просто почекати або все ж використовувати стандартний виклик.

5. При спробі зв’язатися з людиною він вас не чує або ви його. Зайдіть в налаштування самої програми і виберіть пристрій для передачі звуку, тобто ваш мікрофон, і прийняття – це колонки або навушники.

6. Варто відзначити, що єдиною вимогою для установки Viber`а є Windows XP або вище, тобто якщо у вас зовсім стара операційна система вам її варто замінити, навіть з міркувань безпеки і швидкодії.

Не бійтеся пробувати нові технології, деякі з яких здатні полегшити ваше життя або скоротити витрати на певні послуги в кілька разів. Програмне забезпечення Viber не просто заслуговує, воно вимагає до себе увагу.

Ссылка на основную публикацию