Як встановити віртуальну Калі Лінукс? .

У статті розповідається про те, як встановити віртуальну Калі Лінукс на Windows. В установці бере участь ноутбук під керуванням Windows 7 64-біт і встановлена VirtualBox з іншими “прибамбасами”. Ми з вами поставимо пропонований на офіційному сайті готовий образ віртуальної машини, переведемо на російський і підготуємо до роботи. Я рекомендую всім “виртуалам” зупинити свій вибір саме на цьому варіанті. Хоча б тому, що в скачуваної образі вже встановлені останні оновлення з купою встановлених для самої віртуальної машини налаштувань. І останнє – не плутайте версії програм і систем: у мене встановлюються тільки 64-х бітні варіанти систем і програм.

Що нам знадобиться?

Качаємо віртуальну Калі Лінукс.

Готовий образ займає трохи більше 3 Гб, поставляється в папці двома файлами: самим чином і файлом хеш-суми. Я качаю за допомогою, можна просто папкою:

Після скачування переміщаємо файл від випадкового видалення (я – в корінь диска С) і запускаємо VirtualBox. Однак перед запуском переконайтеся, що в VirtualBox встановлений Extension Pack, який дозволить встановити підтримку USB 2.0 і інші корисності (не забудьте, що USB 2.0 це перш за все збільшена швидкість модему Wi-Fi). Тепер до справи. В меню файл вибираємо імпорт конфігурацій:

і вказуємо на переміщений файл:

Не поспішайте натискати на імпорт і зверніть увагу на налаштування: вони йдуть з образом. Але не всім вони підходять. Так, мені довелося трохи скинути розмір оперативної пам’яті: на ноут всього 4 Гб RAM, а віртуальна Калі вимагала 2 Гб. У цьому вікні всі налаштування змінюються після подвійного клацання мишею:

Решта мене влаштовує, так тиснемо на імпорт. Установка пішла (на немічних машинах раджу закрити інші програми, які споживають оперативну пам’ять – установка піде швидше):

Після установки виберемо зліва вгорі нашу машинку і натиснемо налаштувати:

Я знову трохи знизив вимоги до відеокарти до 64 Мб пам’яті:

Пробуємо встановити віртуальну Калі Лінукс …

Все, запускаємо:

Вводимо логін і пароль (root і toor):

Переводимо Калі Лінукс на російський:

Завершуємо налаштування кнопкою Restart. Калі попросить вас “перелогініться”. знову вводимо root і toor і вас зустрічає вже російська локаль Калі Лінукс:

Однак перемикання розкладки клавіатури стало незвичним. Тепер за це відповідають клавіші Super і пропуск (зазвичай Super це та ж WIN-клавіша):

Налаштування швидких клавіш в меню Калі чомусь відмовилися змінити поєднання для перемикання розкладки клавіатури на звичні

Alt + Shift

Гаразд, додамо таку можливість вручну:

dconf write / org / gnome / desktop / input-sources / xkb-options “[ ‘grp: alt_shift_toggle’, ‘grp_led: scroll’]”

Підключимо образ диска Додатків гостьової системи

Відкрийте диск в терміналі і далі по командам:

sh ./VBoxLinuxAdditions.run

Як встановити віртуальну Калі Лінукс: настройка Wi-Fi

Традиційно на вбудований Wi-Fi-модуль розраховувати не доводиться: віртуальна машина його не бачить. Так що готуємо, до придбання якого краще підготуватися заздалегідь. У мене це традиційно. Спочатку через Windows:

Але ми-то з вами розуміємо, що установка драйверів для пристрою для Windows і Лінукс – різні речі. Так що ігноруємо повідомлення про помилку установки, і вирушаємо в віртуальну Калі. Для мого модему Калі підсовує відповідні драйвери:

клацаємо в Налаштувати USB … на нашу пристрою, вказавши машині на підключення. Спочатку модем з’явиться як віртуальне підключення:

а потім і в самій Калі:

Якщо ж у вас модем в USB стирчить, а Калі відмовляється його приймати, є сенс звернутися до виробника за драйверами до Лінукс. Відправною точкою може послужити стаття. Або з питанням сюди.

як висновок

Вобщем, моя віртуальна Калі готова до роботи. У підготовці до подальших налаштувань, думаю, є сенс звернутися до статті. Там можна буде доустановити необхідне ПО, додати користувачів, скорегувати список репозиторіїв і т.п.

Успіхів.

Ссылка на основную публикацию