Як встановити ворд на Windows 7

Тема нашого невеликого повідомлення: як встановити «Ворд» на ОС «Віндовс 7». Здавалося б, що може бути простіше – бери і встановлюй. Але, як і в будь-якому простому на перший погляд справі, в цьому є свої нюанси. Їх-то ми і обговоримо по ходу викладу. Зокрема, нас буде цікавити повторна установка офісного пакета на систему Windows 7.

Саме з нею у більшості користувачів виникають труднощі. Первинна ж інсталяція зазвичай проходить без сучка і задирки, якщо мова йде про ліцензійному офісному пакеті або із застосуванням програми-латки, що знімає ліцензійну захист, що теж в загальному нескладно.

Ми залишимо осторонь питання етичності використання піратського ПЗ, а звернемо увагу на той його аспект, який може зіпсувати все задоволення від повторної установки.

Подібного роду інсталяції грішать одним недоліком: повністю видалити пакет з системи зазвичай не вдається. Його сліди виявляються і в реєстрі, і в файлової системі Windows 7. Хитрі розробники сьомій версії зробили так, що повторна інсталяція нової версії офісу не відбувається, якщо система недостатньо підчищена від попередньої.

Виконати таку повноцінну чистку можна лише за допомогою фірмового дєїнсталлятора, ненормально функціонує в піратських копіях. Однак вихід є.

Можна завантажити фікс-пак від Microsoft за адресою -747D-417A-BFCF-3C0806826140 / MicrosoftFixit50154.msi і запустити його для видалення залишків перебування Word на Windows, якщо мова йде про Office 2007. Для інших версій Office на сайті компанії можна відшукати аналогічні заплатки .

Проблема з Office 2013

Word 2013 і інші складові цього продукту часто відмовляються встановлюватися на «сімку». Або ж встановлюються, але функціонують з неабиякими «гальмами».

Справитися з проблемою допоможе утиліта, що лежить за адресою:. Що робить ця латка? Вона відкочується Office до попередньої, більш стабільної версії.

Щоб забезпечити ще більшу стабільність – краще заодно почистити реєстр утилітою на кшталт «CCleaner». Після цього встановлений «Офіс» повинен літати як ракета. Тепер ви в курсі, як встановити «Ворд» на ОС «Віндовс 7».

Ссылка на основную публикацию