Як встановити Windows October 2020 Update прямо зараз

Як встановити Windows 10 October 2018 Update

Варіант 1: нічого не робити

Найбезпечніший варіант. Просто продовжуйте користуватися комп’ютером як зазвичай. Коли Microsoft вважатиме, що ваша конфігурація готова до оновлення, Windows Update автоматично завантажить October 2018 Update і повідомить вас про можливість оновитися. Якщо у вас не підгорає через те, що комп’ютер працює не на найсвіжішої версії Windows 10, найрозумніше буде почекати місяць-два, поки операційна система не отримає хоча б одну серію накопичувальних оновлень з багфіксів і виправленнями.

Якщо ви, навпаки, хочете утриматися від оновлень якомога довше, вам буде корисною стаття, яка розповідає, як відкласти оновлення Windows. Врахуйте, що рано чи пізно оновитися все-таки доведеться, оскільки Microsoft не дозволяє відключати центр оновлень на Домашньої редакції Windows 10, а на Професійної можна лише затримати апдейт на кілька тижнів.

Варіант 2: перевірити наявність оновлень

Відкрийте Параметри – Оновлення та безпека – Центр оновлень Windows. Перевірте наявність оновлень. З весни цього року Microsoft розглядає ручну перевірку наявності оновлень як бажання оновитися тут і зараз. Як тільки ви натиснете на цю кнопку, почнеться скачування і установка оновлень, якщо ваш комп’ютер сумісний.

Варіант 3: Помічник з оновлення

Перейдіть на офіційний сайт Windows 10 і натисніть оновити зараз. Після натискання на цю кнопку завантажиться спеціальна утиліта, яка завантажить оновлення на ваш комп’ютер і встановить його. Працює все дуже просто і всього в пару кліків. Окрема інструкція тут не потрібна. Просто запустіть завантажений файл і натискайте далі. Якщо комп’ютер пройде перевірку сумісності, оновлення почне скачиваться і встановлюватися.

Варіант 4: Media Creation Tool

Знову ж таки, перейдіть на офіційний сайт Windows і натисніть Завантажити засіб зараз. запустіть Media Creation Tool і на одному з екранів виберіть Оновити цей комп’ютер зараз. Дочекайтеся завантаження, після чого комп’ютер перезавантажиться, а оновлення встановиться.

Варіант 5: чиста установка

Метод, який займе у вас більше всього часу, але який гарантує вам мінімум косяків після установки нової версії Windows 10. Якою б гарною була сьогодні Windows, все одно після великих оновлень часто вилазять несподівані баги. Чистий установка зводить можливість їх появи до мінімуму. Мінус очевидний і полягає він у необхідності заново все встановлювати.

Процедура установки Windows 10 описана в інструкції «Як перевстановити Windows 10». Якщо коротко, то вам треба буде зробити системну флешку через ту ж Media Creation Tool, яку можна завантажити на офіційному сайті Windows 10, потім завантажитися з цього носія і встановити Windows 10 як зазвичай.

Ви плануєте оновлюватися зараз або пізніше? Бути може, ви вже оновилися? Розкажіть про це в коментарях.

Ссылка на основную публикацию