Як встановити Windows Phone на Android

Сучасні смартфони та планшети практично є компактними комп’ютери, тобто і експерименти з ними можна проводити аналогічні, а якщо в якості операційної системи в них використовується Android, то можливі дослідження з девайсом вже майже не обмежуються нічим.

Перешкодами можуть бути лише ресурсні можливості самого гаджета і обмежена фантазія користувача. Нижче подано опис необхідних дій, як зробити з андроїд-пристрої Windows Phone.

Варіанти реалізації поставленого завдання

Існує два основні методи перетворити Android-девайс в «Віндовс-фон»:

  • Використовувати для цих цілей спеціально розроблений емулятор Windows, який функціонує в середовищі «Андроїд»;
  • Провести інсталяцію «Віндовс» в гаджет, попередньо видаливши Android.

Звичайно, можна просто придбати телефон на Windows в магазині, але багато користувачів не з чуток знають, що ці смартфони перейняли не тільки високу вимогливість від однойменної комп’ютерної ОС, але і численні її баги.

Тому для ознайомлення з барвистим інтерфейсом і щоб ближче познайомитися з функціональними можливостями розробки компанії «Майкрософт», доцільніше використовувати свій звичний і надійний андроїд-смартфон.

Дуже багатьох користувачів привертає відносно нова ОС для мобільних девайсів, її незвичний плитковий інтерфейс і насиченість яскравими фарбами.

Далі розглянемо, як встановлювати цю систему на андроїд-фон. А якщо власнику згодом набридне «Віндовс», то йому не складе труднощів знову перейти на надійний і функціональний Android.

1 метод: З використанням емулятора

Це найбільш простий спосіб, так як відсутня необхідність пошуку потрібного софта по інтернет-ресурсів і перепрошивки гаджета.

Практично все, що потрібно від користувача – це відвідати звичний «Плей-маркет» Гугла і виконати наступні кроки:

  1. У пошуковій рядку «маркету» надрукувати «Launcher Windows Phone 8»;
  2. В відобразиться переліку додатків знайти і натиснути на вищевказаний лаунчер;
  3. Встановити програму і запустити;
  4. Готово.

Після інсталяції програми відобразиться заставка «Віндовс Фон 8». На дисплеї мобільного пристрою з’являться всі найпопулярніші для використання функції: дзвінки, короткі повідомлення, контакти, браузер, календар, будильник, «Фейсбук» і т. П.

Опис деяких можливостей, одержуваних власником девайса з новою оболонкою

Тут користувачеві доступна настройка сторінок на свій розсуд. Він може коригувати кольору і розміри плиток, встановлювати будь-які зображення в якості фону. На головній сторінці можна регулювати ступінь прозорості значків.

Доступно застосування різних віджетів, наприклад, прогнозу погоди і т. Д. Також зручно реалізована функція додавання сторінок і переміщення між створеними вікнами ярликів програм.

Якщо перейти з головного вікна в праве, то з’являться іконки. Їх розташування користувач може змінювати так, як йому зручно (за замовчуванням розташовуються в алфавітному порядку). Можна приховати деякі ярлички, наприклад, для доступу до карти «Ощадбанку».

Необхідно відзначити, що навіть екран блокування стане точно таким же, як в Windows Phone, але він здатний легко коректуватися, тому власник смартфона може вибрати для себе найзручніший спосіб розблокування.

З цією метою просто треба відкрити «Налаштування» і перейти в розділ «Системні шпалери». Тут програма допоможе швидко відшукати і встановити нові з інтернету.

На жаль, повна модифікація емулятора доступна тільки за гроші (близько 200 р.), Але при цьому власник андроїд-девайса забезпечить себе барвистим плитковим інтерфейсом і непоганим функціоналом.

2 метод: перепрошивка Android на Windows

Якщо власник андроїд-устройсва задумався про те, як перепрошити свій девайс, то ця процедура вже трохи складніше і вимагатиме врахувати деякі важливі нюанси.

Сучасна «Віндовс» для смартфонів в компанії «Майкрософт» заточена під процесори з архітектурою х86.

Справа в тому, що Аndroid в основному розроблено для ARM. У разі коли мобільний девайс користувача має х86 архітектуру, то можна приступити до перепрошивки.

Для цього буде потрібно виконати перелічені нижче послідовні дії:

  1. До початку процесу обов’язково потрібно зберегти в хмарному сховище або на зовнішньому носії всю важливу інформацію користувача з гаджета;
  2. Видалити «Андроїд» з мобільного пристрою і скопіювати на флешку дистрибутив «Віндовс». Рекомендується застосувати «Windows 7 USB»;
  3. Далі в мобільному девайсі вказати запуск з USB.

Примітка: якщо гаджет не має відповідного програмного забезпечення, то доцільно скористатися хабом.

Потім ОС інсталюється повністю так же, як і в комп’ютері. Якщо в дистрибутиві не містяться відповідні драйвера, то треба буде завантажити їх з глобальної мережі.

Ссылка на основную публикацию