Як встановити xvm для World of Tanks

Якщо ви під час боїв користувалися тільки вбудованої статистикою в гру, яка не блищить своїми показниками, а хочете подивитися детальну статистику вам допоможе установка XVM мода або як в народі його називають «Оленемер». Зараз ми вам розповімо, як встановити xvm для World of Tanks.

За допомогою цього корисного доповнення ви легко зможете розрахувати свої шанси на перемогу

Отже, для того щоб встановити оленемер, вам потрібно завантажити його з офіційного сайту ModXVM. Заходимо на сайт і бачимо архів з актуальною версією мода, качаємо його, він займає небагато місця, так що завантаження буде відбуватися швидко. Розпакувавши архів, ми бачимо папку res_mods, яку потрібно скопіювати в папку з грою World of Tanks. Нам знадобиться файл xvm.xc.sample, його потрібно перейменувати в xvm.xc.

Якщо такий файл відсутній в архіві, то буде застосована стандартна конфігурація без можливості редагування. Ви можете самостійно змінити налаштування мода, використовуючи текстовий редактор.

Але якщо ви не хочете морочитися з настройками, то вам допоможе форум XVM з готовими шаблонами від гравців, які можна вільно скачати. Але найпростіший спосіб це – онлайн конфігуратор і налаштувати параметри під свій смак.

Потім потрібно авторизуватися в системі xvm, якщо ви не зареєстровані, пройдіть реєстрацію, попередньо не забудьте вказати свій логін і пароль від гри WoT. Сервер використовує безпечне з’єднання, так що можете не переживати що ваші дані хтось вкраде.

В налаштуваннях статистики XVM можна вибрати будь-які параметри: кількість гравців в бою, статистика досягнень, статистика набору в клан \ команду, коментарі, динамічний і статичний шанс на перемогу.

Після того як ми розібралися як встановити xvm для World of Tanks, можна приступити до гри

При цьому ви можете помітити, що в грі відбулися деякі зміни, стала показуватися статистика і різні калькулятори. Але зараз актуально використовувати тільки два калькулятора EFF (калькулятор розрахунку ефективності) і WN8 (калькулятор шкоди), що накопичуються бали впливають на загальний рейтинг в боях і рейтингу.

При цьому головний плюс установки такого мода в гру, це те, що тепер не потрібно звертатися до онлайн калькуляторах на сторонніх сайтах, статистика виводиться прямо в інтерфейсі.

Установка XVM -модем (оленемера) дозволить вам розрахувати, як можна краще шанс на вдалий бій, за допомогою статистики ви дізнаєтеся, як приблизно потрібно покращувати свою військову техніку в ангарі, щоб поразок було якнайменше. Адже чим більше цілей ви вражаєте, тим більше заробляєте валюти і досвіду, який можна потім витратити на преміум-танки і озброєння.

Ссылка на основную публикацию