Як встановити зображення виконавця на фон музичного плеєра Windows Phone?

Кожен користувач Windows Phone, який слухає музику на своєму пристрої, задавався питанням: чому під час відтворення музики фон додатки сірий? І навіщо в налаштуваннях екрану блокування перемикач “Показувати виконавця при відтворенні”? Справа в тому, що коли користувач використовує сервіс Xbox Music Pass або купує музику з офіційного магазину, музичні файли завантажуються разом з повним набором тегів, обкладинками альбомів і зображеннями виконавця. Зображення виконавця відображається на тлі музичного плеєра і на тлі плитки, що робить хаб “Музика” куди більш привабливим. Крім того, це суттєво прикрасить Ваш домашній екран або екран блокування.

Але коли Ви копіюєте в телефон свої власні композиції, все теги і зображення можуть зникнути. Це не відноситься до обкладинок альбомів. Для перфекціоністів або для тих, хто бажає скористатися наявними можливостями смартфона на максимум або зробити більш персоналізованих, є рішення цієї неприємність.

До і після застосування інструменту MPATool. Здорово, правда?

На допомогу приходить додаток MPAtool. Невелике зауваження: користувачі Windows Phone 7 можуть завантажити версію MPATool звідси, так як версія з магазину працює тільки на Windows Phone 8. MPATool абсолютно безкоштовне, без реклами і максимально ефективне. З його допомогою Ви можете прикріпити до виконавця зображення, а для альбомів без обкладинок прикріпити обкладинки. Додаток шукає зображення з різних музичних ресурсів, але якщо виконавець рідкісний і його картинки нету на цих ресурсах, Ви можете скористатися пошуком Google або навіть вставити свою власну картинку.

Як працює програма? Суть в тому, що додаток впроваджує в колекцію музичних файлів, який налаштовує теги на обраного Вами виконавця. Потім він застосовує знайдене зображення і самоліквідується. Але картинка вже застосували до виконавця / альбому і вже залишається. Ліквідацію тимчасового файлу треба кожен раз підтверджувати. Це зроблено через високого рівня захищеності системи, але в кінцевому підсумку у Вас вся музика буде красиво оформлена і не буде ніяких зайвих файлів.

Ссылка на основную публикацию