Як вставити фото в резюме word: основи роботи з зображеннями

Як відомо, Word є редактором, який дозволяє працювати з текстом. Тобто, він є відмінним інструментом для набору тексту, його редагування, форматування і т.д. В Ворді передбачено безліч функцій, які дозволяють якісно і продумано попрацювати з документом, отримавши на виході продуманий до дрібниць документ.

Проте, текст – це не єдине, з чим можна попрацювати в Ворді. Скажімо, сюди можна довантажувати фотографії або просто картинки, тим самим, розбавляючи нудний текст. Візьмемо, наприклад, ситуацію, в яку напевно потрапляло більшість користувачів: необхідність скласти резюме. Для повноти картини до резюме зазвичай докладають фото, щоб у роботодавця склалося максимально правильне враження про людину. Але як вставити фото в резюме word? Про це і про те, як вставити в документ будь-які зображення, ми і поговоримо далі.

Як вставити зображення

Припустимо, у вас на комп’ютері є фотографія, картинка або просто скріншот, які ви хотіли б довантажити в текст. Зробити це можна в такий спосіб:

  1. Поставте курсор в тому місці, куди буде вставлено фото.
  2. Тепер на панелі інструментів знайдіть розділ «Вставка», а в ньому – блок «Ілюстрації». Там є кнопка «Малюнок», вона-то вам і потрібна.
  3. Після натискання на неї перед вами відкриється нове вікно-провідник, за допомогою якого вам потрібно знайти на своєму комп’ютері необхідну фотографію або картинку.
  4. Після того, як знайдете, клікніть по зображенню. Ви побачите, що його назва з’явилася в рядку «Файл». Після цього натисніть кнопку «Вставити», і картинка з’явиться в тексті.
  5. Готово, ви впоралися з цим завданням! Для краси можете зробити обтікання тексту на картинку.

Як редагувати зображення

Однак вставити, скажімо, фото в резюме – це ще пів завдання. Зазвичай після того, як зображення виявляється в тексті, воно набирає вигляду, не зовсім бажаний користувачеві. Зокрема, фотографія або картинка може виявитися зовсім маленькою або навпаки, зайняти пів сторінки. Виправити цю проблему досить просто: клікніть по зображенню лівою кнопкою миші, після чого воно виділиться. Тепер ваша картинка знаходиться в рамці, а все її чотири кути стали «активними».
Ви можете потягнути за будь-який куточок, тим самим, збільшуючи зображення або зменшуючи його. Зверніть увагу, що в тому випадку якщо исходник не дуже хорошої якості, навряд чи у вас вийде його збільшити, адже в такому випадку якість зображення залишить бажати кращого. Тому краще заздалегідь перегляньте зображення за допомогою програми для перегляду зображення.

Тепер ви знаєте, як вставити фотографію в своє резюме, та й не тільки його. Володіючи такими навичками, ви можете в будь-який момент вставити будь-яку картинку або малюнок в готовий текстовий файл.

Ссылка на основную публикацию