Як вставити фото в відео

Привіт, дорогі читачі! У цій статті мова піде про те, як вставити фото в відео.

При створенні серії відео я зіткнулася з тим, що необхідно було накласти інформаційний слайд і заставку на відео. Плюс, картинка-заставка повинна була приховати дефект відеозйомки на самому початку ролика. Доступні сервіси та програми просто розрізають відео і вставляють мовчазну картинку. Мене це не влаштовувало. Хотілося, щоб показ слайд супроводжувався звуком з відео.

Стандартно, вирішити цю проблему, можуть платні програми, які потрібно завантажити, встановити на комп’ютер і освоїти професійний інтерфейс. Ми з вами вирішимо це питання просто, красиво, за допомогою двох безкоштовних сервісів.

Відразу проведемо підготовчу роботу – заллємо необхідне відео на youtube, і приготуємо всі необхідні фотографії.

Потім відкриваємо Кіностудію або Movie Maker і завантажуємо необхідні картинки і відеоролик.

Натисніть для збільшення

При необхідності міняємо орієнтацію картинки в відео. Робиться це на вкладці «Головна», лівіше кнопок соціальних мереж. У мене зображення лежить на боці, тому переворот був необхідний.

Важливо! Запам’ятайте тривалість відеоролика – наведіть на нього курсор мишки – спливе віконце. Випишіть на листок значення з рядка «тривалість».

Переходимо на вкладку «Правка», «Засоби роботи з відео». Будемо працювати з цими інструментами Кіностудії.

Визначаємося в якому місці ролика і як довго буде показуватися фото. Просто запускаємо і чекаємо потрібний момент. Ставимо відео на паузу і розрізаємо – інструмент «Розділити». Запускаємо відео далі і чекаємо момент, коли нам потрібно, щоб слайд зник. Знову ставимо на паузу і розрізаємо.

Виділяємо фрагмент, на який будемо накладати фото. Затримайте над ним курсор миші – спливе віконце. У другій сходинці є відомості про тривалості цього фрагмента. Запам’ятовуємо ці цифри.

Виберете слайд, який необхідно накласти, і виставте тривалість показу, рівну тривалості відеоотрезка. У нашому випадку це 5,42. Перетягніть його мишею до потрібного фрагмента, фото залиште, а сам відеофрагмент видаліть.

Натисніть для збільшення

Повторюємо процедуру необхідну кількість разів.

Тепер потрібно прибрати звук в кожному шматочку відео. Виставляємо курсор (блакитна рамочка) на перший відеоотрезок. Вибираємо в панелі інструментів значок – «Гучність відео». Прибираємо його повзунок до нуля. Так робимо з кожним шматочком відео.

Підсумкова перевірка. Подивіться на тривалість готового колажу. Чи збігається вона з цифрами, які ми записали на самому початку? Якщо так, то все в порядку і можна зберегти фільм.

Якщо час не збігається, то або не був видалений якийсь шматочок відео, або помилка прокралася в експозицію фотографії. Потрібно її знайти і ліквідувати. Інакше в готовому відео не вийде синхронізувати звук і відеоряд.

Готовий фільм називаємо якось по іншому, зберігаємо в Кіностудії і заливаємо на youtube.

Натисніть для збільшення

Працювати з двома однойменними файлами ми не зможемо.

У Менеджері відео виберете один з двох наших файлів і натисніть «Поліпшити відео». Потім перейдіть в Відеоредактор youtube.

Натисніть для збільшення

В редакторі відео перетягніть перший файл (без фото) в осередок «Перетягніть сюди аудіо», а другий (з фото) – в «Перетягніть сюди відео». Переконайтеся, що час у роликів однакове і натисніть кнопку «Створити відео» у верхньому правому кутку редактора.

Натисніть для збільшення

Дочекайтеся закінчення обробки відео, це може зайняти тривалий час, і оціните результат: руху губ синхронні зі звуком, а фото накладаються в потрібних місцях.

При необхідності відредагуйте назву, опис і ключові слова відеоролика. При бажанні ви можете завантажити готовий ролик в форматі mp4 до себе на комп’ютер.

Дякую, що поділилися статтею в соціальних мережах. Всього вам доброго!

З повагою, Олена Дьяченко

Ссылка на основную публикацию