Як вставити посилання в текст вконтакте: основні способи

Щоденна аудиторія соціальної мережі ВКонтакте обчислюється мільйонами людей, і кожен день тут реєструються нові користувачі. На сьогоднішній день даний ресурс – це не тільки майданчик для нових знайомств і спілкування, зовсім ні! Це і можливість ділитися своїми знаннями і переймати їх у інших, можливість заробляти гроші, рекламуючи свої послуги, просуваючи сайти і т.д.

Незалежно від того, для яких цілей використовуєте дану соціальну мережу саме ви, в будь-який момент вам може знадобитися вставити в текст посилання. Часто можна спостерігати, як користувачі пишуть спочатку текст, а потім посилання, проте виглядає це досить перевантажено і естетично непривабливо. Тому я вирішив розповісти вам, як вставити посилання в текст ВКонтакте, щоб вийшло не тільки красиво, але і функціонально. А ось саму методику як написати посилання ми вже розглядали раніше ось тут.

Зірочка і Вікі-розмітка

І почну я найпростішого способу. Отже, ви можете використовувати зірочку, щоб зашифрувати ім’я конкретної людини чи спільноти, написавши його у вигляді посилання. Зробити це досить просто, потрібно лише натиснути на клавіатурі значок зірочки, а потім почати вводити ім’я або назви. Хочу звернути вашу увагу на два моменти: після зірочки не повинно бути пробілу. Другий нюанс полягає в тому, що зробити таке ви зможете лише з тими групами, в які вступили і з тими людьми, з якими дружите. Якщо такий спосіб вам не подобається, то можете зробити посилання на групу, наприклад, звичайним способом.

Для інших випадків успішно використовується Вікі-розмітка, яка представляє собою спеціальну мову, що дозволяє оформляти дизайн спільнот і груп. Щоб зробити з її допомогою слово, яке веде на певну сторінку у вигляді посилання, необхідно використовувати відповідний код – [id | Текст посилання]. Код, що ідентифікує кожну сторінку в ВК (id), можна подивитися в адресному рядку. Таким же способом ви можете оформити співтовариство, захід, публічну, вказавши [club | Текст], [event | Текст] та [public | Текст] відповідно.

Сервіс скорочення посилань

Ще одна цікава функція, пропонована самим же спільнотою ВК – сервіс скорочення посилань. Він дозволяє, знову-таки, зробити текст менше громіздким, особливо, якщо посилання вийшла дуже ємною. Даний сервіс доступний по посиланнях http://vk.cc і http://vk.com/cc. Перейшовши по будь-, вам потрібно буде виконати лише одну дію, а саме вставити потрібний URL, після чого ви отримаєте максимально скорочений нову адресу.

Ссылка на основную публикацию