Як вставити симкарту в xiaomi redmi 6a

Вітаю Вас, шановний відвідувач сайту! Якщо у вас раптом виникло питання на тему, про те, як на телефоні ксіаомі Редмен вставити симкарту, то ви можете ознайомитися з докладною і покроковою інструкцією, в якій, ви дізнаєтеся, як вставити симкарту в xiaomi redmi 6a.

Зовсім недавно мені в руки потрапив телефон моделі xiaomi redmi 6a.
Що можна сказати за цей телефон, мені він дуже сподобався швидкий, в даний телефон можна встановити дві сім карти і одну флеш карту і коштує такий телефон дуже навіть недорого.
Поки я був у різних магазинах, при мені все цікавилися телефоном xiaomi redmi 6a. Я навіть пам’ятаю прийшли дівчата в магазин і питали, а за скільки redmi 6a, так як продавець кудись відлучився, я їм сказав ціну на даний телефон.
Сріблястий телефон коштував 6200 гривень, а чорний варто 6500 гривень, я їм відразу порадив піти в інший магазин, де ціна на телефон xiaomi redmi 6a становила рівно 6000 гривень, вони з радістю подякували мене і пішли за покупкою.
Ціна за 6000 гривень це відмінна ціна за такий телефон, але цей телефон можна купити за ціну, яка становить саму мінімальну ціну це 5700 гривень, дешевше я ніде не бачив.
Що – то я з усім пішов від теми зі своїми розповідями, давайте приступимо до інструкції, по установки сім-карти в телефон ксіомі Редмен 6a.
Отже, щоб встановити сім-карту, нам потрібно повернути телефон на ліве ребро, де буде розташовано два спеціальних слота.
На цих слотах є спеціальні маленькі дірочки, за допомогою яких відкривається слот.
У перший слот можна встановити одну сім карту і одну флешку.
У другій слот можна встановити тільки одну сім карту.
Щоб, відкрити слот нам знадобиться спеціальний інструмент, який йде в поставці з телефоном.
Мало не забув перед установкою сім-картку, завжди вимикайте свій телефон, натиснувши на кілька секунд кнопку вимкнення.

На скріншоті, ви можете подивитися інструмент, позначений цифрою (1), за допомогою якого, ви можете відкрити слот під установку сім-карти.
Отже, беремо ключик у вигляді голочки і вставляємо в дірочку отвори слота і злегка натискаємо на дірочку, після чого слот вийде трохи назовні, далі витягуємо ключик і сам слот.

На скріншоті видно два слота, в які можна встановити дві сім-карти і оду карту пам’яті.
У перший слот – в перше віконце вставляється сім-карта розміру нано, в другу віконце вставляється флешка.
Другий слот можна встановити другу сім-карту теж розміром нано сім-карта.
На скріншоті ви можете подивитися, як правильно встановити sim карту в другій слот.

Ще один скріншот, де ви можете бачити, як правильно встановити сім-карту в перший слот.
Після того, як ви встановили сім карту в перший або другий слот, ми можемо приступити до установки сім карти в телефон.

Отже, щоб встановити слот в телефон, логотип сім-карти повинен дивитися вгору, на скріншоті я спеціально зробив знімок, про те, як правильно повинна розташовуватися сім-карта і як вставити слот назад в телефон.

Отже, вставляємо в телефон слот з встановленої sim картою, як видно на скріншоті, я вставив слот з цим картою до середини.
Акуратно не поспішаючи вставляємо плавним рухом слот в телефон до самого кінця.
Після того, як ви вставите слот з sim картою, ви можете включити телефон, утримуючи кнопку включення декілька секунд.

Тепер ви знаєте, як встановити сім – карту на телефон xiaomi redmi 6a, на цьому я буду закінчувати інструкцію, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию