Як вибрати електрогриль для будинку?

Рішення купити електрогриль для будинку зазвичай виникає у тих споживачів, які є справжніми цінителями м’ясних страв але не знають, що взяти,. Куріца- «гриль», шашлики і барбекю – це найбільш популярні страви, які господині готують при наявності цього приладу.

Можливість використання гриля в побутових умовах обумовлена ​​тим, що він не потребує вугіллі для розведення вогню, оскільки працює від електрики.

Багатий асортимент електрогрилем представлений модельним рядом, досконалим формами і дизайном. Вбудовану решітку гриля можна розмістити прямо на плиті поруч з її конфорками як і в випадку з електрогрилем Tefal. Компактні пристрої легко помістяться на столі, а громіздкі екземпляри будуть гарні в дачних умовах.

Зазвичай в комплекті з великогабаритними електрогрилях йде підставка на ніжках, що має полички для розміщення соусів, приправ і продуктів. Захист від вітру (а вона така ж, як у електрогриль Філіпс) забезпечується за рахунок наявності стеночек по периметру. Однак всі ці відмінності є зовнішніми.

За принципом дії Електрогрилі діляться на контактні пристрої і моделі з відкритою гратами.

Де купити електрогриль, скільки за нього заплатити?

Вибрати й купити електрогриль для будинку сьогодні не складає труднощів, оскільки багато виробників побутової техніки випускають цей в побуті прилад.

Модельний ряд електрогрилем представлений такими якісними функціональними конструкціями, як:

Ціна електрогриль варіюється в межах 60 посилання – 1 600 доларів, хоча за 150 у. е. можна купити цілком функціональний прилад.

Як вибрати електрогриль і забезпечити йому повноцінне функціонування

Плануючи придбання електрогриль, споживач повинен подбати про те, щоб в подальшому було повноцінне підключення з проводкою кабелю і заземлення. Необхідно подумати і про забезпечення ізоляції. Так, клас вологозахищеністю приладу повинен бути не менше 5 як і у гриля барбекю.

Високу екологічність приладу можна розцінювати і як гідність, і як недолік. Це означає, що присутність характерного ароматного димку в процесі приготування страв буде виключено.

Розглядаючи функціональність пристрою, можна сказати, що купити електрогриль – значить, отримати прилад, що поєднує в собі функції міні печі, гриля, плитки-барбекю, шашличниці, газового гриля барбекю.

Деякі добротні моделі можуть мати настройку нахилу підстави. Така конструкція надає можливість використання приладу як сковороди, на якій легко приготується яєчня, сирники, млинчики, стейки, овочі (прямо як на грилі коптильні).

Ссылка на основную публикацию