Як вибрати електрична духова шафа?

Для гарної сучасної господині купити електрична духова шафа (тому приклад) – значить, полегшити собі процес приготування різноманітних і вишуканих страв, балуючи своїх домочадців.

Маючи безліч продуманих деталей, пристосувань і аксесуарів, сучасні функціональні моделі духовок значно полегшили побут. Все, що від вас вимагається, – це згідно з рецептом відміряти і укласти продукти і вказати на дисплеї вага. Після натискання кнопки через певний відрізок часу блюдо буде готово. Режим нагріву і процес приготування контролюються автоматично як і духові шафи Зануссі.

Який купити електрична духова шафа, щоб він не викликав дисгармонії в інтер’єрі кухні? Практично будь-який, адже дизайн високотехнологічного обладнання дозволяє використовувати його в будь-якому куточку вашої кухні.

Який електрична духова шафа краще: виробники, моделі, ціни

Сьогодні практично кожна торгова марка, що випускає побутову техніку, виробляє і електричні духові шафи. Як завжди, позицій популярності не здають Electrolux, Samsung, Bosch, Zanussi, Ariston, Whirlpool і ін.

Середня ціна на духову шафу електричний у цих брендів становить близько 800 доларів. Стільки ж коштує електричний вбудовується духову шафу.

Духовка з функцією мікрохвильовки може бути вбудована або окремо стоїть. Який купити електрична духова шафа саме вам? А це вже справа вашого смаку і особистих переваг.

Не порушуючи традицій, ви можете поєднати плиту і духовку або помістити шафа на будь-якому зручному для вас рівні.

Діапазон ціни на електричні духові шафи незалежно від їх моделей досить широкий – від 300 до 1 500 доларів. Стільки ж коштують духові шафи Neff.

Як вибрати духову електричний шафа – поради.

Отже, ви вирішили купити духовку, але не знаєте, які електричні духові шафи краще. Зверніть увагу на техніку Electrolux, яка випустила новинку «експрес-духовка». Це невелике за обсягом пристрій вдало розташувалося між варильною поверхнею та звичайною духовкою, представляючи собою вбудований ростер з грилем.

Якщо ви бажаєте купити дешево електрична духова шафа, задумайтеся про доцільність наявності у приладу великої кількості функцій, так як від них залежить ціна. Приклад цього духові шафи Ханса.

Як вибрати електричні духові шафи так, щоб потім покупка не викликала розчарування? Для початку ви повинні знати, що всі моделі оснащені залежним або незалежним управлінням. Другий варіант передбачає повнофункціональну роботу духовки при всіх режимах незалежно від інших приладів. А ось духовкою залежною управляти доведеться з конфорка.

Ще один важливий фактор, що вимагає особливої ​​уваги – це розмір, тобто ширина духовки. Встановлено її стандартне значення – 60 см. Рідко, але все-таки можна зустріти моделі, ширина яких – від 70 до 120 см як і у електричних духовок.

Розгляньте корисні функції обладнання: піролітичним систему, висувну візок, температурний щуп, таймер, веретено, гриль і т. П. Кращі електричні духові шафи оснащені ними всіма. Однак не забувайте, що чим більше корисних функцій має техніка, тим вище її вартість. Приклад цього настільний електрична духова шафа.

Як вибрати духову електричний шафа – відео

Відгуки про електричні духових шафах

«Не маючи великих фінансових коштів, я вибрала духову шафу фірми WHIRLPOOL модель AKP402IX, вартість якої – всього 300 у. е. (стільки ж коштують духові шафи Горіння) Малі габарити шафи (56 х 60 х 60) дозволили встановити духовку на невеликій площі моєї кухні.

Техніка на механічно-електронне урядування привернула мене наявністю функції “гриль”, так як наша сім’я любить курку, запечену у такий спосіб. Незважаючи на потужний гриль, духовка відноситься до економічному класу енергоспоживання ».

Ссылка на основную публикацию